Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ősszevesznél a pároddal ezért?

Ősszevesznél a pároddal ezért?

Figyelt kérdés

Mostanában megváltozott, mintha nem akarna annyit velem lenni. Azt mondta egy kis szabadságra is szüksége van.

Nem találkoztunk már egy hete. Elment bulizni, ugy hogy nem is szólt (Nem zavar, ha eljárkál, én is szoktam annyit kértem, hogy mindig szeretném tudni hogy hol van)

Felhívott, hogy ma haverokkal szervezett programot és majd este jön pár órára, mert hnap reggel melo.

(1 hét után kapok az életéből 1-2 órát)

Mit gondoltok? Mérges és csalódott vagyok egyszerre!


2011. jún. 19. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokára szakítani fog veled.MOst a hanyagolás játssza,utána jön a soka dolgom,meg nem veszem fel a telefont,kiszeretettem vagy meg megismerkedtem mással című fejezet.
2011. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Nem vesznék össze vele ezért. Egy kis szabadságra van szüksége, én ezt tiszteletben tartanám, de csak egy bizonyos ideig. Mert azért mindennek van határa! Hosszútávon ez így nem működik. Ketten vagytok a kapcsolatban, alkalmazkodnotok kell egymáshoz valamilyen szinten. Ő viszont most önző módon viselkedik mert csak magára gondol, az rendben van, hogy ő jól érzi magát, na de mi van veled? Ha éppen ráér és nincs jobb dolga akkor hopp, füttyent egyet és te ott vagy neki, hogy "szórakoztasd"?


Nem, ez nem így működik...

2011. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Utolsó. Akkor hogy működik? Szerinted mit kéne most tennie a lánynak?


Sorry, csak most velünk is ez a helyzet, és nem tudom mit kéne tennem.:D

2011. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
en is mennek buliznia barat nojimmel .es en sem kotnem az orrara hogy hova mikor meddig .de ezt nem bosszubol tennem csak kivancsisagbol hogy meddig birja azt hogy valami ujjal drukkol elo .mert elobb utobb alo allit egy storival .pl:van mas valakim/ez az amit nem varnak meg.de remeljuk jobbik esetben hogy helyre jon a kapcsolatotok.26 hkm
2011. jún. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én igen...ha ennyire nem akar veled lenni, akkor minek vagytok együtt?? értelmetlen...
2011. jún. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én mottóm: ,,Velem vagy nélkülem". Ha valaki szabadságra vágyik, miért él párkapcsolatba?? nem tudom mennyire komoly a kapcsolatotok, de nekem volt egy ilyen kapcsolatom. Megtudtam a volt párom barátjától, hogy míg ő a haverokkal ,,szórakozott" addig buli közben 2 csajt fűzött(folyamatosan). ( amugy ezt a szakításunk után tudtam meg, de nem ezért szakítottam vele, hanem mert annyira elszaporodott a bulizása, hogy a napi 1-2 óra talikból semmi nem maradt)

A mostani kapcsolatom teljesen más. Együtt vagyunk minden percben és KETTEN megyünk bulizni, nem külön mivel KAPCSOLATBAN élünk, nem önállóan! És nem unjuk egymást, sőt össze is költöztünk. Ha megtalálod a hozzád való társat, te sem és ő sem fog szabadságra vágyni, mert ezt a szabadságot mindenkinek a másik mellett kell(ene)éreznie.

2011. jún. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Még ijessz rá.:D:D

2011. jún. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

légy erős, és ne érj rá most vele találkozni. ne legyen az, hogy mindig alkalmazkodsz. tudom, hogy nehéz, mert látni akarod, vele lenni picit, és ezért bármit megtennél. de észbe kell kapjon a fickó. lehet neked is jót tenne, ha nem folyton rajta kattognál, keress valami hobbit, ami leköt, barátnőzz, bulizz te is.:)

amúgy szerintem azzal nincs baj, ha egy pár nem lóg folyton együtt. persze ez egyénfüggő:)

2011. jún. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!