Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Dolgoznál egy munkahelyen a...

Dolgoznál egy munkahelyen a pároddal?

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 09:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%

Nem szívesen.

Ha nem lenne más lehetőség, akkor persze igen, de próbálnék váltani.

2011. okt. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
rövid ideig dolgoztam. de nekünk nem jött be, a felettesem volt :) ha reggel összekaptunk egész nap csak csesztettük egymást. ha meg elakartam érni vmit, akkor könnyű dolgom volt. a kollegáim nem szerették :) inkább váltottam
2011. okt. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%

A páromat úgy ismertem meg,hogy egy helyen dolgoztunk.

10 éve élünk együtt,és az élet úgy hozta,hogy pár hónapja megint egy helyen dolgozunk.Én nagyon örülök ennek,mert sokat segít a nyelvben.Angliában dolgozunk,és én nem nagyon tudok angolul kommunikálni,így mindig jól jön a segítsége..

2011. okt. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Ha az egy munkahely azt jelenti, hogy más részlegben vagy beosztásban akkor igen, de hogy minden percben együtt vagyunk, akkor úgy nem. Nincs vele semmi bajom, de az ilyen dolog kapcsolatgyilkos tud lenni.
2011. okt. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%
Én sem szívesen. Biztosan van akiknél ez működik,de akiknél nem,ott ez elég kapcsolatgyilkos lehet.
2011. okt. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%

Mi igy dolgozunk,egy irodásban,ugyanaz a munkakör,majdnem ugyanazt csináljuk.

Itt ismertem meg,ő 1 ével hamarabb került ide.

Nekünk nagyon bejött,reggel együtt jövünk,napközben néha kimegyünk kávézni,együtt ebédelünk,délután együtt haza.

Működik.

Gond sincs belőle ,mivel kinn tudjuk hagyni a mgánéletet.

2011. okt. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
igen. örömmel.
2011. okt. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
mi egy munkahelyen dolgozunk. addig nincs baj, amíg össze nem veszünk... én nem ajánlom... persze az angliai példa más, az érthető
2011. okt. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%
Mi együtt dolgozunk. A nap 24 órájából kb 23-at töltünk együtt. Nagyon élvezzük, nem érezzük hátrányát. Sőt, ha valamelyikünknek egy-egy napra el kell utaznia, bele vagyunk betegedve! 5 éve vagyunk házasok, három gyerekünk van.
2011. okt. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%
Ismerősömék eggyütt fekszenek,kelnek, utaznak , természetesen a munkahelyen jöttek össze mert szórakozni nem nagyon jártak .Voltak kilengések egyszer szakítás majd újra összejöttek.Szerintem egy idő után elég unalmas tud lenni.Fiatalok még nem gondolnak bele hogy ha mondjuk tíz évet lehúznak ugyanazon a helyen...Amúgy is a szórakozni nem járó emberek a legtöbbször a munkahelyükön találnak(?) párt mert ott töltik a legtöbb idejüket....
2011. okt. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!