Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg a barátom...

Miért nem érti meg a barátom rokonsága, hogy nem akarok összejövetelekre járni?

Figyelt kérdés
Tegnap volt az onokatestvérek találkozója. Mivel nem mentünk el a barátom nagymamája nem áll velem szóba annyira megsértődött. Azt mondta lenézem a családját. Ez nem így van. Eddig mindíg elmentünk, de most két hónapja veszítettem el a 23 hetes kislányomat, és egyszerüen rosszul vagyok, ha pici gyerekek vannak a közelemben. Ott meg hát ha nem is kettő de egy mindenkinek van. Most muszáj lenne néznem, hogy ők milyen boldogok én meg milyen szerencsétlen vagyok??? Ma meg jött az egyikük és hozta a tortásedényt (mert tortát azért küldtem, és el is mondtam mért nem tudunk menni), és mondta, hogy majd eljönnek meglátogatni. Megkértem, ha lehet gyerekek nélkül. Erre megkaptam, hogy őket is hozza mert nem tudja egyedül hagyni őket. Kérdezem: muszáj ez??? Mért nem hagynak békén? Eddig is egy évben egyszer találkoztunk vagy véletlenül összefutottunk, most mért lett fontos. Nem akarok beszélgetni senkivel, meg nincs is miről. Nem unatkozom, járok dolgozni bár most amig jobban nem leszek itthoni munkát kaptam és hetente vagy kéthetente kell bevinnem, ahogy végzek vele. Itthon is van elég dolgom, le tudom magam foglalni.
2011. jún. 19. 21:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek kicsit nem normálisak, hogy nem képesek megérteni a gyászod. Részvétem. :(
2011. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van a baj, hanem az érzéketlen tapintatlan bunkó rokonokkal.
2011. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
részvétem :(...ne törödj velük..elég nagy fájdalmad van most, nemtudom mit kell nekik a gyerekekkel hozzád mászkálniuk. Ha segíteni szeretnének neked, menjenek el gyerek nélkül, mert olyannagy fájdalmad van hogy a gyerekek látványa csak rontana a helyzeten:( az a baj h ezt nem értik meg:(
2011. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Megbeszélted velük, hogy MIÉRT nem akarsz olyan helyre menni, ahol kisgyerekek is vannak?
2011. jún. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szegény! ne is törődj az ilyenekkel, ha nem értenek meg akkor nem normálisak! Részvétem!
2011. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, a kérdező ezt írja (idézem): "el is mondtam mért nem tudunk menni"
2011. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem :((( Eszembe nem jutna a gyerekemmel látogatni, nem hiszem, hogy az egyik nem szülő nem tudna otthon maradni. Borzasztó tapintatlanok...
2011. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a rokonok maguktól is rájöhetnének...

Ha nem írnád, nem hiszem, hogy létezik ilyen:-S

Részvétem:(

2011. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát.
2011. jún. 19. 21:34
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyan anya fájdalmát, aki az elvesztett magzatát siratja csak az érti meg igazán, aki a saját bőrén megtapasztalta.Más nem, mert semmihez sem fogható.Vigaszt kívánok neked és megbékélést.
2011. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!