Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már szerelmesek nős...

Voltatok már szerelmesek nős férfiba? Ha igen lett belőle valami?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ferjezett nokent lettem szerelmes egy notlen pasiba...csak szenvedes lett belole.
2011. jún. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen,méghozzá a volt fönökömbe amiből viszony is lett négy évig.Hogy mi lett belőle?Semmi.Végül is a feleségét választotta.Őszintén megmondom még egyszer nem mennék ilyenbe bele.Csak a magány volt folyamatosan,és a bujkálás.
2011. jún. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos én is benne vagyok egy ilyenbe(nekem nem főnököm), amikor úgy érzem magamban hogy lezárom, akkor mindig történik valami, amivel újra levesz a lábamról.
2011. jún. 20. 10:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kollégák voltunk. Rossz volt a házassága, konkrétan az exe elüldözte maga mellől, mert ő is szerelmes lett. Elváltak, mi pedig összeházasodtunk.
2011. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 napietus ***** válasza:
100%

annyi embernek tanácsoltam már ezt itt :): kezeld helyén a dolgokat! könyebb lesz lezárod, hogy ha először csak annyit megteszel, hogy nem mint szerelmedre gondolsz r, hanem mint szeretődre, akivel eltöltöd kellemesen az üres óráidat. így legalább kvittek lesztek, mert valószínű, ő is így kezel Téged.


egyébként belém volt szerelmes nős pasi (már menyasszony voltam akkor), folyton zaklatott, hívogatott, sms, stb., csak akkor állt le, mikor megfenyegettem, hogy megmutatom a feleségének, miket írkált nekem.

2011. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

Igen.


47/F

2011. jún. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak nem olyan könnyű. Főleg amikor látom rajta, hogy ő is érez valamit, azok a pillantások, féltékeny nézések, kedveskedések. Nehéz:(((
2011. jún. 20. 10:34
 8/9 napietus ***** válasza:
75%
ígérte valaki, hogy könnyű lesz? na, lásd fentebb. fiatal vagy és erős, mi bajod lehet? szedd össze magad!
2011. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azon vagyok, hogy összeszedjem magam és ha beledöglök is, nemet mondjak.
2011. jún. 20. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!