Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már ilyen őrülten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dexy kérdése:

Voltatok már ilyen őrülten betegesen szerelmesek?

Figyelt kérdés
Kihasznál, játszik velem, akar nem akar... nem jelentkezik, de kellek neki... elhiszem neki mindig h majd változni fog, nem is igazán hiszem el, de bele szerettem és nem tudok erős lenni. Mit tegyek ?
2011. okt. 27. 01:37
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Te nem szerelmes vagy, hanem társfüggő.

A szerelem kölcsönös dolog, nem egy gyerekes, egyoldalú rajongás.

2011. okt. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Társföggő ? nekem nem társ kell. hanem ő.
2011. okt. 27. 01:41
 3/10 Walk With Me ***** válasza:
100%

Voltam, bár én sem szerelemnek nevezném. Nem akarok többet ilyet. Velem ne játszon senki, ne használja ki, hogy akár az életemet is odaadnám érte, hanem egyszerűen szeressen viszont.


Igen is légy erős, mert csak egyre rosszabb lesz.

2011. okt. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 King of Reptoids válasza:
81%
Te a szerelembe vagy szerelmes.
2011. okt. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Vagy egyszerűen csak a vágy hajt és puszta kémia az egész. Ha felismered, hogy ez nem szeretem és tényleg egy paraszt, akkor lassan el fog múlni az érzés. Nem egyik napról a másikra, de egyre kevesebbet fogsz rá gondolni és eljutsz arra a pontra, amikor már nem ő lesz az első gondolatod.
2011. okt. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Még soha, ugyanis van önbecsülésem.
2011. okt. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek?"


Hagyjad, hagy játsszon veled.

2011. okt. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősömmel volt hasonló, de nála kiderült, hogy kölcsönös volt, csak nem tudták a másikról, hogy így éreznek.

Amúgy hány éves vagy?

2011. okt. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 napietus ***** válasza:
nem, nekem ép az elmém. hagyd ott, aztán kész. nem kell az ilyennel sokat tökölni.
2011. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Most eszembe jutott az én régi történetem.

Még általános iskolában történt több mint 8 éve. Volt egy lány osztálytársam akibe beleestem, de tényleg. Mondhatni őrülten szerelmes voltam belé teljesen elvakított a szerelem. Valahogy úgy kezdődött a dolog, hogy egyik szünetben szerelmet akartam neki vallani, több osztálytársam biztatott hogy mondjam neki, odahívtak és mondták hogy én mondani akarok neki valamit. Aztán ott tologattak a lány elé hogy na mondjam már, de én egyszerűen nem mertem szerelmet vallani előtte. A lány tudta, hogy miről van szó. Én járni akarok vele. De ami érdekes hogy nem válaszolt rá hanem csak mosolygott és a teljes nevemet mondogatta. Aztán következő szünetekben megint jöttek a többiek és folytatódtak az efféle műsorok. Igazából mindenféle kérdéseket tettek fel hozzám a csajról, hogy mit érzek iránta stb. Innentől kezdve mindennapossá vált, hogy odajön hozzám a csaj és meg az ott lévők akik nézték/hallgatták a jelenetet. Már az egész osztály figyelte ezeket. Én valahogy nem a többiek kérdéseire koncentráltam hanem tényleg a lányra. Amikor mondtam valamit akkor csomószor rám mosolygott. Olyannyira belementünk hogy már olyanokat vállaltam be amiket sose csináltam volna meg de a lányt akartam, hogy velem lehessen. Ezekre emlékszem nagyon: szerelmes levelet írattak velem amit felolvastak neki, térdeljek le a lány előtt a lépcsőn, valami szerelmes szöveget mondtam, na és volt egy olyan ami elég durva volt kérte a lány tőlem hogy mutassam meg neki a k*kim úgy hogy hátul az osztályteremben a fogasoknál eltakart kabátnál, mondtam hogy ezt nem merem (szerintem ez nagyon durva főleg 8.-ban). Mondta hogy jó akkor mérjem meg. Otthon meg is tettem és elmondtam másnap mekkora. Valamint azt tudom, hogy valamikor Facebookon bejelöltem visszajelölt és délután írogattunk egymásnak Messengeren. Otthon én mindig néztem a képeit amellett hogy beszéltünk. Nagyon szépnek láttam őt hosszú egyenes barna haja volt kék szeme sim arca. Mindig azt kérdezte hogy mennyire szeretem, meg hogy mennyire szeretem. Kérdezte "Naon?" mondtam hogy igen. Egyébként arra emlékszem, hogy ültünk is egymás mellett mert egyszer az egyik tanár mellém ültette valamiért. De amikor ott ült mellettem szikrázott körülöttem a levegő alig bírtam megülni órán is. Nagyon sokat gondoltam rá otthon is. Végül 8. után elballagtunk és nem lettünk utána osztálytársak. De párszor láttam az utcán középiskolában mert abba az iskolába járt ami az én középiskolám mellett volt. Utána már vége lett és sose jártam a lánnyal.

Én tényleg belezúgtam ebbe a lányba azt se vettem észre mi történik körülöttem. Igazából kár is hogy ez lett mert egyrészt egy egyoldalú szerelem volt részemről, másrészt lejárattam magam az osztály előtt. Nem tudom mi vezérelt, de amikor körülöttem ültek az osztálytársaim olyan figyelmet kaptam mint azt még soha! Mindenki engem figyelt, tényleg mindenki. Amikor a lányt láttam mindig nagyon dobogott érte a szívem. Kár hogy nem látta azt hogy egy ilyen fiú mint én csak közeledni akarok hozzá, nem tudom miért nem tudott egyértelmű igent (vagy nemet) mondani nekem. Én tényleg egy barátnőt akartam magamnak. Az Ő személyében. Lehettünk volna egy pár és tényleg járhattunk volna, de ez már nem történt meg. Az igaz hogy én is rosszul csináltam a dolgot, de hát akkor 14-15 éves fejjel nagyon nehéz volt nekem a szerelem azt se tudtam, hogy kell egy lányhoz közeledni (még most se). Ezóta a sikertelenség óta felhagytam ezzel az egésszel soha többé nem csináltam ilyet még akkor is ha egy lány tetszett. Remélem a jövőben egyszer lehet majd barátnőm.

Ezzel a lánnyal nem tudom mi történhetett azóta...

2023. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!