Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap volt a szülinapom, és...

Tegnap volt a szülinapom, és alig köszöntött fel valaki?

Figyelt kérdés
:(
2011. jún. 20. 20:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ezt a kérdést! :))

Nekem is tegnap volt, de csak a férjem, 2 gyerekem és anyukám köszöntött. Ez van, én elfogadom.


Boldog Szülinapot!

2011. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


20:28-as! Isten éltessen sokáig! :)

2011. jún. 20. 20:30
 13/16 anonim ***** válasza:

Már velem is megesett :S

BOLDOG SZÜLINAPOT! :)

2011. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz, akik csak haver, vagy nem gyakran beszélünk, attól nem is várom, kollegákkal sem szoktunk, nekem az is nagy boldogság, ha a családom és a legjobb barátnőm felköszönt...és ők sosem felejtik el :D
2011. jún. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

nebusúlj. azok nem is igazi barátok akik nem köszöntenek fel. amugy meg nem az számit hogy hányan hanem hogy kik. nekem több mint 1oo-an irtak még szülinapomkor de ebből kb felével nemis tartom a kapcsolatot tehát nemszámit:) a barátaimnak örültem és bőven elég is lett volna nekem:)) te is örülj annak ami van.kinek hiányzik a soksok felszines köszöntés?:)

amugy meg boldogszülinapot utolag is:))

17l

2011. jún. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én szülinapomon ki voltam akadva teljesen, mert bár sokan felköszöntöttek, a legjobb barátnőm, aki Svájcban él nem. Azt hittem megfeledkezett rólam. Másnap reggel írt, hogy nagyon sjanálja, de nem ment a nete, a telóján meg nem volt pénz. Felesleges volt úgy elszomorodni. Lehet te is kapsz majd utólag felköszöntéseket.
2011. jún. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!