Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kecskeméten vagy Szegeden...

Kecskeméten vagy Szegeden élnéd le az életedet, abban a városban ahol a szüleid vannak vagy ott ahol a párod és a szülei vannak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyik helyen sem. Most Budapesten élünk, és a párom anyukája is, és egyszerűen az őrületbe kerget, valahogy úgy képzeli, hogy nekünk heti háromszor minimum ki kéne zarándokolnunk hozzá. Az nem baj, hogy nekünk is van külön életünk.

Jót akar meg szeret minket, de folyton megbántódik, már tele van a hócipőm vele. Ha nem ez lenne a legnagyobb város Magyarországon, akkor már biztosan elköltöztünk volna.

2011. jún. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A város igazából mindegy, de inkább ott, ahol a párom és az ő szülei vannak. Persze, a szüleimet is szeretem, de a párommal akarom leélni az életemet, a szüleimet pedig gyakran látogatnám.
2011. jún. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Darcy01 ***** válasza:
Én azt a várost választanám, amelyik mindkettőnk számára előnyös munka szempontjából. Ezek a városok nincsenek olyan messze egymástól, hogy gondot jelentene a rokonlátogatás.
2011. jún. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kecskemét és Szeged nekem nem mond igazán semmit, mindkettő szép és élhető város. Mi oda költöztünk, ahol az én szüleim vannak, mert ha majd gyerekvállalásra kerül sor, jobban számítok anyukám, mint az anyósom segítségére.

27/n

2011. jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a két város közti félúton valahol.

Hosszabb távon előnyösebb.

2011. jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

...nekem Párizs és Budapest között kellene választanom, nyilván az előbbi, de a mai világban még külföldre menni is egyszerű, gyors és olcsó, nem hogy egyik városból a másikba, noha szívesen találkoznék a szüleimmel naponta vagy a párom szüleivel is - de nem a középkorban élünk, van net, telefon stb.


amúgy meg egyikőtök szüleit sem látogatnátok napi szinten ha berendeztétek az életetetket. ez biztos. max ha olyan típusú szülők, ők igényelnék ezt.


ha mindenképp a két város valamelyikében akarsz akkor az a fontos hogy melyikőtök szülei a kevésbé problémásak, mert ha nem mind marha jó fejek akkor pl az anyóspajti is halálba idegelhet de akár a saját anyád vagy apád is a párodat és akkor jobb, ha messze vannak. így akár harmadik helyre is költözhettek, akár másik országba is, az a lényeg hogy te meg a párod egy városban legyetek :D

2011. jún. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én szegeden élek:) imádom:)
2011. jún. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!