Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Messze lakni mindentől szép...

Messze lakni mindentől szép helyen vagy bent a városban közel mindenhez?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni melyik jobb...

én Budapest szélén élek a 16.kerületben, és nagyon messze járok iskolába, 1 óra 15 perc az út oda és ugyanennyi vissza

a buszmegálló is 15 percre van és nagyon fárasztó az állandó utazás

sajnos sokszor azért mondom le a délutáni programokat mert annyira fáradt vagyok

viszont nagyon hely ez itt, az utcánk végén egy óriási mező van meg erdő és patak

nyugalmas a környék


2011. jún. 20. 20:53
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
72%
én egyértelműen bent a városban laknék, ez számomra nem is kérdés.
2011. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
80%

Én egyértelműen a szép, természetközeli környezet híve vagyok (agglomerációban lakom) így számomra ez nem is kérdés.

Ott érzem jól magam, ahol erdőt, vizet látok, ahol jó a levegő és nincs állandó zsinatolás.

2011. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
90%
ott szeretek lakni ahol lakom Budaörsön. Nyugalmas, kertesházas környék, erdő, de közel minden és 15 perc alatt bent vagyok a belvárosban.
2011. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
77%

Azért ez nem olyan nagyon megterhelő... Vidékről járok be, 2 óra oda, 2 vissza, 5-kor kelek, ha 8-ra kell mennem.

Én semmi pénzért nem laknék mondjuk a Nyugatinál, csak mert jó ott a közlekedés...

2011. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
87%
Én is vidéki vagyok, annak minden előnyével és hátrányával. Én nem cserélném el egy pesti lakásra a falum.. Az ottani barátaim hozzám járnak lazítani és pihenni:) Az a "nagyon messze járok iskolába" azért nem olyan kétségbeejtő, nekem ugyan csak fél óra Bp központja, de onnan bárhova is jártam suliba, dolgozni, az mindig hozzátett még fél-egy óra utazást.. Bpesti barátaim is mind utaznak legalább ennyit iskolába, munkába. Szóval ez csak akkor fura, ha ahhoz szoktál hozzá, hogy a szomszédban bevásárló és kulturális központ van:)
2011. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
81%
A város közepén egy zöldligetben. :D Legtutibb.
2011. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
88%

Pont egy ilyen választás előtt állok.

Bent lakom a városban a munkahelytől, sulitól max fél órára.

Párom egy Pest megyei gyönyörű faluban lakik, ahonnan csak az oda út másfél óra, tehát 3 óra utazás egy nap.

Ő oda akar költözni nekem viszont sok a 3 óra utazás 12 órás munka mellett, mert mellette szó szerint semmire nem marad időm.

Nem tudom mi lesz, 1 évem van dönteni.

21/L

2011. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
69%

amig fiatal vagyok,nincs gyerekem,addig a város közepén,utána viszont kintebb


bár pesten én sosem laknék,gyűlölöm egyszerűen azt a tömegnyomort

megyeszékhelyen panelban lakom,amig nincs baba,addig nem is akarok családi házat

2011. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
87%
Városban lakom, közepes méretű, utálom. Ha megtehetném holnap kikültöznék egy akárhol levő falusi házba, vagy tanyára. Víz se kell legyen, gáz se, semmi, csak ház s mennék is.
2011. jún. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
84%

Városban, kertvárosi részen lakom.

Minden közel, metró, minden, de mégis szép környezet, parkok, imádom :)

2011. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!