Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket néznétek jobb szemmel...

Melyiket néznétek jobb szemmel ha, barátnötők boltba vagy egy gyárba dolgozna? (Fiúk válaszát is várom! )

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok légyszíves
2011. jún. 21. 09:43
1 2 3
 1/23 napietus ***** válasza:
79%

szerintem mindegy, csak dolgozzon valahol, és azt, amit csinál, csinálja jól.


29/N

2011. jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Olyan mindegy, csak kapnék végre munkát!

Egyik munka sem szégyellni való, ha tisztességesen dolgozik.

29N

2011. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
92%
Mi az, hogy jó szemmel?! Dolgozzon ott és azt amit szeret, ne egy pasi határozza már meg, hogy hol dolgozzak! 25/N
2011. jún. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát én se foglalkoznék vele. És lassan eljutunk oda, hogy utcát söpreni is kiváltság lesz.
2011. jún. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
44%

ha nincs nagy pénzbeni különbség akkor inkább egy bolt, de ha lehet akkor sem egy éjjel-nappali féleség, hanem csak olyan ami max 8.-ig van nyitva.

23/N

2011. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Párom dolgozott gyárban és boltban is, egyik sem megvetendő.

Most már hálistennek képzettségének megfelelő munkát talált, amit élvez is.

De sajnos manapság nem lehet nagyon válogatni, oda menjen, ahol a fizetés arányos az elvégzett munkával.


(Mert gondolom azért aggódsz, hogy barátnődet fel fogja őrölni, hogy nem a szakmájában dolgozhat, és rákényszerül ezekre a melókra).


30/F

2011. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Azaz igazság a barátnőm most boltba dolgozik napi 8órába 80 ezer ftért ( utalvánnyal együtt ami 5 ezer ft) és most szeretne elmenni egy gyárba dolgozni. De, mondtam neki ahhoz még fiatal és onnan nincs ki út én is tudom gyárba dolgozok és szutyok egy hely olyan mint, a börtön.

többször beszélgetünk róla, meg ilyen dolgokról még ahhoz fiatalnak tartom hogy ilyen helyen dolgozzon.

De az ő véleménye hogy ha, letelik a napi 8 óra letelik haza mehet plusz megfizettik ott. A Boltba peddig soha nem végezz időbe meg az ünnepek előtt nagyon nehéz neki pl karácsony előtt is folyton dolgozott meg karácsony napján 1ig nyitva voltak. Ezért kérdeztem a véleményetek és továbbra is várom őket.

2011. jún. 21. 10:02
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
A pénz miatt gyár, de szegééény. Hát... Én nagyon sajnálom a gyárban dolgozó nőket, úgyhogy bolt. 26L
2011. jún. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

attól is függ, h milyen gyár és milyen bolt.


az ABC azért melósabb, mert ott sokat kell pakolni, koszos lesz a kezed a vegyszerektől, vagy ha kiömlik a tej vagy más cucc, azt fel kell takarítani.

egy ruhabolt azért tisztább, könnyebb meló.


a gyárban nem tudom mit kéne csinálni, de nem egy klasszik nőnek való feladat, sok koszos gép, veszélyesebb.



ha nekem a kettő közül kéne választanom, akkor inkább boltba mennék.


de egyik munka sem szégyen, a lényeg, h a biztosat ne hagyja ott a bizonytalanért.

2011. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

Hát mondanám hogy amelyiket jobban szereti csinálni.

De én is voltam már tartálygyárban minőségellenőr, meg tescoban készletes is, úgyhogy vágom hol mi megy.

A pénz kevés, az idegölés ezerrel megy.

Úgyhogy nem tudom mi az okosabb.


Változtassuk meg a világot!

:)

2011. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!