Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket néznétek jobb szemmel...

Melyiket néznétek jobb szemmel ha, barátnötők boltba vagy egy gyárba dolgozna? (Fiúk válaszát is várom! )

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok légyszíves
2011. jún. 21. 09:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%

Először is az ő döntése, az ő élete, próbálja ki magát gyárban, ha a boltban nem keres eleget és túl sok a túlóra. Majd elválik, bírja-e, ha nem, kiút mindig van. Örülj, hogy van lehetősége dolgozni, sőt, eldönteni, hol és mit dolgozzon, és legfőképpen, hogy él a lehetőséggel! Ez a "jó szemmel / rossz szemmel nézés" dolog meg marha irritálóan hangzik.

29/N

2011. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
48%

azt becsülném jobban akit nem érdekelne az ilyen semmiségek. dolgozik és rendes munkával keresi a pénzét. ennyi az ami fontos. többet keres habár tényleg fárasztóbb is ahogy korábban leírtad. tudni kellene h mi a foglalkozása. nem mindegy hogy egy kesztyűgyárban dolgozik vagy 40 kilós tömböket emel.

21/F

2011. jún. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
74%

09:53 vagyok.


Megkérdeztem barátnőmet, ő is inkább a gyárban "szeretett" dolgozni (autókhoz szereltek össze alkatrészeket), mert állítása szerint a boltban sokkal többet cseszegették, nyaggatták, behívták, a gyárban meg minden napra ki volt osztva fix időpontra a meló.


30/F

2011. jún. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
80 ezer forintot keres egy boltban, az anyám úristenit, most aztán padlót fogtam
2011. jún. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
74%

Figy.

21 évesen még kukáskocsira is felszálltam napi 16 órát melózni,mert az fizetett jól (igaz papirt kellett kitölteni,de 16 órát kellett ülni heti 5 nap abba a büdös kocsiba).

valahogy nem foglalkoztatott hogy párom ehhez mit szól,pénzt keresni muszáj...

Dolgoztam gyárban is,jelenlegi melóm ennek köszönhetem...mire lediplomáztam,ugyanebben a gyárban mérnöki melóm van (igen,lányként)


Szval nem kell lenézni a gyári melót,csak meg kell látni benne a lehetőséget.És az nem az hogy "örökké ebben a pozicioban ragadok"

2011. jún. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

"80 ezer forintot keres egy boltban, az anyám úristenit, most aztán padlót fogtam"


Miért?Sokallod, vagy kevesled?A tesóm a sparban pénztáros, és 75.000.-visz haza.Kösz, Magyarország.

2011. jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
74%

"80 ezer forintot keres egy boltban, az anyám úristenit, most aztán padlót fogtam"


én sem értem h mi a probléma 80 rugóval. tescoban még ennél is kevesebbet keresne.

2011. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Hétfőn kezdek két diplomával kínaiban, havi 60-ért...

Szóval az a 80 nekem most álomfizu lenne:)


Egyébként mindegy, h hol dolgozol, csak dolgozz valahol.

2011. jún. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Lemaradt, dolgoztam három műszakban gyárban is, akkor már sokkal inkább a kereskedelem.

30/N

2011. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
76%

nincs problémám vele, nem sok.

Csak annyi hogy állami cégnél dolgozom, se éjjelem se nappalom, nincs hétvégém és még ünnepek sem, a szabim nem úgy veszem ki ahogy akarom, vagy ha kiveszem akkor vissza hívnak napi 140 km utazok,mert messze van a munkahely és 85 ezret keresek.

Hát lehet jelenkezek az itteni helyben lévő boltba. Én azt hittem, hogy a bolti dolgozók nem kapnak 70 ezernél többet. De így lehet, hogy átgondolom a dolgokat.

2011. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!