Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon felszolgáló vendéglátós...

Vajon felszolgáló vendéglátós párnak hogyan alakulhat a jövője?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert ugye a vendéglátás nem a szabadidőről híres!Esetleg akinek van ilyenbe tapasztalata azok válaszát is szívesen várom!köszi
2011. jún. 22. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mi rendvélemisek vagyunk, össze vissza szívatnak minket, szabira nem lehet tervezni semmit, szabadidő meg nincs is igazán. De nagyon jól megvagyunk, tudjuk mivel jár ez a munka és nem csesztetjük egymást. Hiába lakunk együtt nem sokat időt tudunk együtt tölteni, de azt a kis időt mindig egymásnak szenteljük.
2011. jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem attól függ...van még olyan szakma ami teljes embert kíván, pl. egy orvos, tűzoltó, nyomozó...


Nem attól függ, mi a szakmád, hanem hogy mennyire tudod összeilleszteni azt a magánéleteddel. Mennyire tudjátok "értelmesen" szervezni a napjaitokat, mennyire tudtok gazdálkodni az idővel és hogy egymásnak mennyire hánytorgatnak dolgokat.

Én a vendéglátósokat azért nem irigylem, mert ők mindig akkor dolgoznak, mikor más szórakozik:D


Egyébként a párom orvos lesz én maximálisan megértem mikor aktuálisan nincs ideje, mert a kórházban van vagy ilyenek. Persze később családdal biztosan nehezebb lesz, de ezen nem múlik a kapcsolatunk...

2011. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Keresztszüleimből kiindulva tudok írni pár sort

A keresztfater már 43 elmúlt(pincér, felszolgáló) a felesége pedig 37 éves(vendéglátós)

Nemsokat vannak itthon jó ha 1 héten az egyik itthon van, felváltva dolgoznak így csak jóformán este látják egymást, de nekik előtérbe van helyezve a munka így nem jelent gondot a kapcsolatukban. Na meg van egy 14éves lányuk is


Úgy gondolom hogy aki szakmájának megfelelő párt akar, annak vagy el kell fogadni hogy sok a munka

Vagy mást kell keresni


A szavaidból úgy veszem ki nemrég jöttetek össze, ha már elég komolyan gondolkodtok lehet valami hosszabb távra is, ezt majd az idő megmondja

18/F

2011. jún. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pultos-felszolgáló, férjem szakács. 10 éve együtt, van egy két éves gyerekünk.


Mikor gyerek nem volt még, volt időszak, mikor egymás kezébe adtuk a kilincset, ő jött én mentem és fordítva. Legalább nem untuk meg egymást. Ő még mindig szakács, de legkésőbb du 3-ra itthon van, én gyesen... Eddig megy. Nem tudom mi lesz, ha én visszamegyek dolgozni... Az mondjuk vígasztal, hogy ő du el tud menni a gyerkőcért oviba.

2011. jún. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én vendélátós-felszolgáló,párom sofőr,lovász-mindig hétvégén van versenyen-ottalvós ált,van,h 2-3 hétre is elmegy.Megoldható,bár az ünnepek kemények,m ugye vendéglátás:ünnep-tele meló,párom meg vagy van vagy nincs.Minden szabadidőnket próbáljuk együtt tölteni,8 éve vagyunk együtt,van egy csodás 16 hós kisfiunk is.A bibi ott lesz,ha visszamennék dolgozni...De megoldható!!!!!
2011. jún. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egy kapcsolat elsősorban nem ember függő

példa:

ismerek két párt, az egyikük szétmentek

1. a csaj és a srác egyaránt pultos volt, igyekeztek egymás mellé beosztatni magukat

a srác mindig csajozós volt, a lány meg gyereket akart - hát szétmentek

2. szintén két vendéglátósnál olyan sokat dolgoztak mindketten mindig, hogy most együtt vezetik a saját éttermüket...


és mindkét eset vendéglátós kapcsolat..

2011. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
* egy kapcsolat elsősorban nem munkahely, inkább ember függő
2011. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!