Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy közös megegyezés...

Létezik, hogy közös megegyezéssel, szeretben elválik egy pár, majd később egymásra talál?

Figyelt kérdés

Talán túl korai lett volna nekünk ez a komoly kapcsolat. Ennek ellenére több évig voltunk együtt. Szakításkor mind a ketten nagyon sírtunk és nagyon kiborultunk. Ennek már két hónapja :( Létezik / volt rá példa esetleg közületek ilyenre? ) hogy újra megtaláljuk egymást ha netán többet tapasztaltunk és rájövünk egymásnak kellünk?

Nekem se és neki se volt még komoly kapcsolata egymás előtt. Azt mondta eddig mindig mellényúlt pedig szeretett volna komoly barátnőt. Velem boldog volt és én is vele de egyre többet veszekedtünk.

Segítsetek nekem tapasztalatokkal, véleményekkel :) Köszönöm

21L


2011. jún. 22. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem hirtelen haragotokban váltok el, ahhoz sem lesz elég az érzelem, hogy újra összejöjjetek.
2011. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2 év után fél évig külön. Hülye kis p.csa voltam. Újra összejöttünk. Ennek öt éve.
2011. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamiért sokat veszekedtetek. Talán egy új, nyugodtabb kapcsolatban rájössz, hogy mégsem voltál annyira boldog Vele. Persze az sem kizárt, hogy hiányozni fogtok egymásnak, és ez a szakítás ráébreszt benneteket arra, hogy valójában mennyit is értek egymásnak...
2011. jún. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt ne felejesd el hogy te most ezt az embert szereted,vajon szeretni fogod ugy is ha tobbet tapasztal majd meg az eletbol?Tobb lany,tobb tapasztalat.


Az en velemenyem hogy a felmelegitett kapcsolatok tobbsege nem igazan mukodik jol,mert valamiert szetment az a par tehat valami elromlott.


Mi 10ev alatt sosem szakitottunk,voltak probalkozasok,siras mint nalatok,osszeborulas,de egyszeruen egyikunk sem tudott kilepni az ajton,mert ha ott egyszer kimegyek,visszajohetek ugyan de mar semmi nem lessz olyan mint regen.

2011. jún. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!