Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnek irni paromnak egy...

Szeretnek irni paromnak egy szerelmes levelet, s nem igazan tudom mit irjak, valaki segitenne?

Figyelt kérdés

Nem vagyok en nagy iro....s tehetsegem sincs az ilyen dolgokban ezert a segitsegeteket kerem.

Elore is koszonom!


p.s kimeljenek a komolytalanok


2011. jún. 25. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Ne akarj cikornyás lenni, ha nem vagy nagy író, ezt a tanácsot tudom adni. :) Maradj nyugodtan önmagad. Inkább arra menj rá, hogy szép legyen a levélpapír, szépen és helyesen írj, valami illatszert is szórhatsz rá!

Értelmesen, egyszerűen írd le, ami a szívedből jön.

Egyébként sok esetben a nőnek csak az a fontos, hogy a levélben benne legyen: "szeretlek" :)

2011. jún. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
erre milyen komoly választ akarsz. Ne hogy már itt akard össze szedni hogy mit írj a párodnak, marhára szeretheted ha még egy neki szánt levelet sem tudsz megírni. Miről írnál ugyan,hát az éréseidről. nagyon okos ember lehetsz
2011. jún. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Elég neki sms-ben, vagy e-mailben egy szó: Szeretlek!
2011. jún. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Minden kérdés komolyságához mérten komoly válasz illendő. Íme:


Beléd estem mint vak ló a gödörbe,

Érted könnyezem a felmosó vödörbe.

Ha méhecske volnék, mézet hoznék eleségül,

Ha marha volnék, elvennélek feleségül.


vagy:

Beléd vagyok esve, mint ló a gödörbe

Nem is verem azóta én a vödörbe

2011. jún. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
pont tegnap írtam páromnak egy verset. Hidd el, nem oylan nehéz:) Csakarra figylej hogy rímeljen:)
2011. jún. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Én sem vagyok egy nagy író. Legalábbis azt hittem,aztán egyszer mikor volt egy mélypont a párom és köztem,szomorú voltam,és azt gondoltam elkezdem magamból kiírni a gondolataimat,érzéseimet -de úgy mintha neki címezném az egészet- ,hátha könnyebb lesz. Belekezdtem az írásba,és 7 db A/4-es lapnak mindkét felét teleírtam. Nos mit is mondhatnék?! Bővében voltam az érzéseknek.

A levelet(nem is levél ez,hanem inkább miniregény)beletettem egy szép borítékba,de nem zártam le,és nem is adtam át soha. :)

Persze ez egy picit másabb,mert én a szomorúságomból fakadóan kezdtem el írni,de úgy hogy én még sosem írtam sem szerelmes,sem pedig ilyen jellegű levelet. Csak kezd el,és hidd el annyi minden eszedbe fog jutni,ha jobban magadba nézel,hogy le sem fogod tudni tenni a tollat. :)

Ja,és még valami,valaki azt írta illatosítsd be a papírt. Én nem akarok kötekedni,de szerintem az kissé erőltetett,giccses dolog,de egyben vicces is,nem való egy komoly érzésekről szóló levélhez,persze ez csak az én véleményem...


26/N

2011. jún. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Válassz ki valami szerelmes versből egy idézetet. Pl: "szeretlek mint lángot a lélek..." (József A. Óda. )

Vagy Petőfi: Reszket a bokor mert..."

2011. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
70%

Üdv kedves kérdező! Szerintem ez nem egy hülye kérdés mert nem azt kérted, hogy írjuk meg helyetted a levelet.. Én történetesen egész jól írok és sok-sok szerelmes költeményen túl vagyok már. Sőt még egy verset is írtam a barátnőm párjának az ő kérésére..Annyi csak az egész, hogyha nem is te írod meg (fogalmazod meg) akkor is vázold fel, hogy mit akarsz beleírni..Mert nem mindegy, hogy csak annyi a lényeg, hogy nagyon szeretlek édesem..vagy most igazán azt érzem, hogy boldog vagyok és ezt neked köszönhetem..szerintem jelentős a különbség a kettő között..És néha nem a nagy szavak hanem az egyszerű megfogalmazás (amit lehet, hogy te nem érzel túl művészinek) éri el a legnagyobb hatást..

A legelső válaszolónak igaza van az illatos szép levélpapír ügyében

Hajrá!! Ha bármi segítségre van szükséged... :)

2011. júl. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

szia:)

ezdearanyos:) nos...először is egy tiszta, pl. a/4-es papírlap tetejére, középre (vagy ahol tetszik) megszólításként írd, hogy "Édes Szerelmem!", vagy ahogy szoktad szólítani őt:)

majd picit lejjebb írhatod a szöveget, amit szeretnél vele megosztani:) és pl. kezdhetnéd azzal a mondattal, hogy "Nem vagyok író, sem költő, de irántad érzett szerelmem kinyílvánításaként szeretnék soraimmal mosolyt csalni az arcodra!Mióta megismertelek, sokkal boldogabb vagyok, mint azelőtt. Szürke napjaimat mindig megszínesíted, kedvemet mindig felvidítod, nevetésed beragyogja életemet."

Vmi ilyesmi...és ide még beleírhatod, hogy milyen vele lenni, mit szeretsz benne a legjobban, írd le, mennyire tetszik, milyen ha nincs veled, azt, hogy egyetlen egy nő íránt sem éreztél még ilyet, mint iránta, és hogy fontos neked nagyon:)

A levél végére pedig írhatod, hogy szeretnéd, hogy mindig szeresd, és hogy te is szerethesd őt, és még amit szeretnél:)

Ide még akár egy neten vagy egy verses könyvből kiírt költeményt is beírhatsz, ezzel is telik a papír:)

itt is vannak pl.:

[link]

amire figyelj, hogy próbáld esztétikusan írni, tehát a legjobb írásoddal, és ne csúszkáljanak a sorok, a margók is azért jók legyenek, és a nevek, becézések, megszólítások, megszemélyesítések nagybetűsek legyenek...persze nem ezt fogja biztosan nézni, csak hogy jobb legyen, azért írtam:)

remélem segítettem:)

2011. júl. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Számomra nem derült ki, hogy te a fiú vagy a lány vagy, illetve hogy hány évesek vagytok, és milyen szinten van a kapcsolatotok. (Szóval az elején vagytok, és ez egy vallomás lenne?)

Én azt mondanám, írd, amit érzel, és ne akarj túl költői lenni, mert aki nem olyan valójában, az úgyis csak mesterkélten képes egymás mellé tenni a szavakat. Én rendelkezem némi írói vénával, de mikor a könyvet soha nem forgató párom írt nekem egy szerelmes verset, akkor a meghatottság mellett azért az esetlenségén is jókat mosolyogtam:) Szerintem ha összeírtál már pár sort a levélből és azt itt megosztod, akkor talán tudnánk hozzátenni néhány gondolatot, amit vagy megfogadsz, vagy nem:)

2011. júl. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!