Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek vagy ne? Elég csúnyán...

Menjek vagy ne? Elég csúnyán össze vesztem a bátyámmal ( 5 hete szóba sem állunk egymással)

Figyelt kérdés
De megszületett tegnap a kislánya. De nem tudom mert nekem van büszkeségem.. és ha oda megyek akkor az azt jelenti hogy én voltam a hibás mindenben.. Köszönöm a válaszokat! 23N
2011. jún. 28. 15:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vedd le a büszkeséged, menjél el nézd meg őket. Biztos vagyok benne kifogtok békülni. A férfiak büszkébbek, de testvérek vagytok!
2011. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, min vesztetek össze. Ha viszont nem olyan dolog, hogy soha az életben ne állj vele szóba, akkor lehetsz olyan nagyvonalú, hogy elfelejted a dolgot. A bátyáddal olyan dolog történt, ami valószínűleg megváltoztatja az életét, és neked mellette kellene lenned hogy osztozz vele örömében. Nem történik ilyen minden nap.. Nem kell beismerned, hogy hibás voltál, elég ha azt mondod, mindketten hülyék voltatok és zárjátok le a veszekedést. Mert minden vita két félből áll..

A párom is akkor békült ki a testvérével, mikor megszületett a kisfia. Pedig ott tényleg inkább a testvér volt a hibás.. azt hiszem, néha levetkőzheti az ember a büszkeségét, és nagyvonalúan kezet nyújthat a másiknak. Ez nem megalázkodás, hanem továbblépés.

Biztos vagyok benne, hogy sok örömed lesz az unokahúgodban!:)

2011. jún. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb ha meg sem emlited az osszeveszest. Igy senki nem "hibas". Orulj az alkalomnak, a pici meg az anyuka is orulni fog Neked. Ezutan lehet kibekules, targyalas, de lehet hogy nem is lesz ra szukseg.
2011. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így van, csak azt hiszed, hogy azt jelenti.

Te így gondolkodnál másról adott esetben?

Én például nem, és lehet, hogy a tesód sem érzi majd így.

Amikor az ember az élete folytán szembesül tragédiákkal, és ha nem is a saját szeretteit veszti el, de látja más emberek fájdalmát, lelkiismeret furdalását, akkor tisztábban tudja látni az emberi kapcsolatok egyszerűségét.


Tedd félre negatív élményeidet és örülj, hogy szeretheted őket.

2011. jún. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
mégiscsak az unokahúgod :)
2011. jún. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy ha most nem mész el, akkor valószínűleg menthetetlenül elfajulna a helyzetetek. Nem tudom, min vesztetek össze, de ha mindketten megvagytok győződve a magatok igazáról, tehát ő is a sajátjáról, akkor ebből az lesz, hogy "az hagyján, hogy nem zártuk le azt a bizonyos veszekedést, de még a lányom sem érdekelte, róla ennyit." Még, ha nem is köttök abban a vitában kompromisszumot, az önérzeted és a kislány miatt tedd meg, hogy legalább érdeklődsz a piciről nála. Így a békülés is könnyebb lesz, ha lecsillapodtak a kedélyek.
2011. jún. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, tedd félre a büszkeséged, márcsak a pici kedvéért is. Aztán meg ha megfelelő lesz az alkalom a tesóddal tisztázzátok a dolgaitokat.
2011. jún. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképp félretenném a büszkeségem, de ha azt nem is akarod... akkor sem a bátyád miatt mész, hanem a kicsi unokahúgod miatt, akit imádni fogsz függetlenül attól, hogy az apjával milyen a viszonyod!


De szerintem is leginkább felejtsd el, ha elrontod életének legszebb pillanatait akkor később ha kibékültök, már nem (csak) rá, hanem magadra fogsz haragudni, nagyon.

2011. jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne a kislány igya meg levét a ti veszekedéseteknek.
2011. jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! hát huh ez nekem nagyon rossz lesz... De tényleg muszáj lesz félre tennem a büszkeségemet..:( de akkor is nem fogok neki megbocsájtani az biztos.
2011. jún. 28. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!