Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok ilyenkor csinálni a...

Mit tudok ilyenkor csinálni a bátyámmal?

Figyelt kérdés

Egész életünket végigkisérte a marakodás, de a végén mindig kibékültünk. Most én 21 éves vagyok, ő 23, de fél éve ismét összekaptunk. Én megint békejobbot nyújtottam, holott ismét úgy éreztem, hogy inkább neki kéne odajönnie hozzám, de most nem fogadta el. Azt mondta, hogy ideje megtanulnom, hogy miket mondok, és hogy ő ahhoz is fogja magát tartani, amit mondtam neki.


Gőzöm sincs, hogy már mit írtam neki, mivel egész életünkben piszkáltuk egymást, így nem foglalkoztam nagyon vele.


Ami kirobbantotta megint a vitát idén, hogy cukkolt az apánkkal, hogy ő ismeri,de nem mondja meg hogy hol van... én meg ideges lettem, és elküldtem a jó büdös francba. Ezredjére is :)... De ő a bátyám, és akkor is a bátyám marad, ha ő nem akarja! Anno meg azt kiabáltuk egymásra a szoba két végéből hogy bérgyilkost küldünk egymásra, de nem érdekelt minket egy-két nappal később, ugyanúgy elvoltunk. Most akkor most mégis mi a baja?!


2011. szept. 17. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg.. Mi honnan tudnánk hogy mi a baja? Nem tudod mit mondtál neki, mi még annyira se tudjuk. Beszélj vele.
2011. szept. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!