Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, mit javasoltok,...

Mit tehetek, mit javasoltok, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.Az anyám elmondta nekem, hogy elakar válni az apámtól, de addig még nem amíg nincs normál munkája, és nics elég pénze egy házra. Ezt apa nem tudja.

Anyukám már nem birja apám jelenlétét ezért akkar elvállni.

Szóval ha megmondanám apukámnak akkor anya nagynénikéjénél laknánk.

Mert a nagyi 68 éves, a nagynénikém meg 53 éves.

Már nem bírom ki, hogyne sírjak ha itthon vagyok, hogy már valószínűleg nem itt fogok lakni. És szóval nagyi is tud erről a dologról meg persze a nagynénikém is. Ezért azt szeretném megkérdezni, hogy szerintettek egy időre mennyek a nagyimnál???


2011. jún. 28. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Mármint nem bírod az otthoni létet apud miatt,és ezért elmennél,vagy mert már úgyse sokáig leszel otthon?

Hát azt javasolnám,hogy 1-2 hétre menj.

2011. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne te mond meg apudnak... ő dolguk had intézzék el ők... bár eléggé értetlenül írtál azt hiszem hogy az utolsó kérdés az hogy: egy időre mennyek a nagyimhoz? erre a válaszom igen. ha nem bírod ki otthon akkor menj oda jobb lesz neked akkor mint hogy egész nap sírj
2011. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!