Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek magammal? Az...

Mit kezdjek magammal? Az arcbőröm nagyon csúnya, mitesszeres, a hajam lelapul, mindenem csupa szőr. Milyen "nagytakarítást" javasoltok? Nem kiskamasz vagyok, huszonéves.

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Kozmetikus, kitisztítja a bőröd

2. Itt lehet gyantáztatni is vagy otthol magad is megcsinálhatod

3. Fodrász, kérd meg, h olyan formát vállaszon ami a fejtetőnél kicsit megnagyobbodik, te meg otthol egy kicsit fel is tupírozhatod.


Remélem tudtam egy kicsit segíteni :)

2010. júl. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valami hormonális problémád lehet, én mondjuk először megnézetném magam egy dokival. Szerintem ezeket a problémákat belülről (is) kezelni kell + amit az első válaszoló írt.
2010. júl. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokminden okozhatja a bőrproblémáid: táplálkozás, pszichés okok. Gondold végig, hogy milyen területeken nincs rend az életedben, és rakd össze magad. Természetesen mindezek mellé a megfelelő bőrápolás sem árt.
2010. júl. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem ártana egy vérvétel amit endokrinológus ír ki, mert nekem is ezek voltak a problémáim (pattanásos bőr, de arcon, háton, mellkason, túlzott szőrösödés, zsíros arcbőr és haj), a hormonjaimmal voltak a problémák, de gyógyszerrel helyrehozták gyorsan.

De írok otthoni "nagytakarítási tippeket" is :-)

arc: kamilla teás gőzölés, lehet kapni méz szappant, amivel ha naponta többször átmosod az arcod akkor sokkal tisztább, mattabb lesz, egy ügyes kozmetikus kiszedi a szemöldököd pár száz forintért

haj: fodrász, kérd, hogy vágjon neked dupla formát, aminek az a lényege, hogy a hajad tetejét rövidebbre vágja, így az nem lapul annyira le, hiszen a súlya nem húzza le, esetleg még annyi, hogy ne vasald, mert az is lapítja szerintem, egy göndör/hullámos frizura szerintem jobban megfelelne neked

Remélem segítettem. Fel a fejjel ! :-)

2010. júl. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valóban van hormonproblémám, szedek is rá gyógyszert, ennek ellenére vannak a problémáim. A hajam egyenes, hosszú, nem vasalom, maga a szerkezete nagyon jó, a fodrász (meg mindenki) állandóan dicséri, milyen egészséges, fényes, a színe is különleges, szép (nem festem). A szemöldökömmel viszonylag ki vagyok békülve, szedem rendszeresen. Gyantával-epilátorral is jó barátok vagyunk, csak nagyon unalmas hetente órákat ezzel tölteni. Az arcommal jövő héten megyek kozmetikushoz, remélem rendbe tudja tenni. Próbálom rendbe hozni magam, most időt nem kímélve.
2010. júl. 10. 11:37
 6/6 anonim ***** válasza:
A gyógyszer mellékhatása is lehet a probléma az arcbőröddel. Ha budapesti vagy , szivesen segítek, ha írsz privátot.
2010. júl. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!