Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valamiért nem szeretnek az...

Valamiért nem szeretnek az emberek, mit tudnék csinálni? Mindent megteszek, ami tőlem telik.

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, egyetemre járok emellett dolgozok is. Van barátom 1,5 éve de tényleg csak ő van nekem.

Voltak régi gyerekkori barátaim, de mind eltűntek idővel, mára szinte senkim sincs. Az egyetemen jóba lettem egy lánnyal, csak az a baj, hogy ő nagyon messze lakik és most szünidő van.


Nem öltözködöm ribancosan, eljárok én is bulizni, ha arról van szó iszom alkoholt is, tehát nem vagyok az a visszafogott se az aki nem tudja hol a határ, mégsem akarnak velem barátkozni.


A barátomnak is néha elege van, hogy nincs életem nélküle de nem tudok semmit sem tenni ellene.

Megpróbáltam mindenféle technikát bevetni annak érdekében, hogy legyenek barátaim de semmi.


Nem barátokat keresek itt ezen az oldalon, hanem tippeket, hogy hogyan tudnék találni barátokat!


Annyira jó lenne, ha lenne valaki akivel elmenjek üdítőzni vagy fecsegni, a barátom haverjai sem kedvelnek, pedig én megpróbáltam önmagam adni, megpróbáltam más lenni de semmi.


2011. jún. 29. 18:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
üdv a klubban
2011. jún. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%
Lehet nagyon egyedi vagy és nagyon szép... Az a lányok félelme.:D Ezért nem barátkoznak veled. Tényleg van ilyen, ez ellen nem tehetsz semmit, kibújni a bőrödből nem tudsz.
2011. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
biztos, hogy nem akarsz innen találni? Én is ugyanennyi idős vagyok és én is egyetemista. Hol laksz?
2011. jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nagyon szép, szerintem átlagos vagyok, simán eltűnök a tömegbe.
2011. jún. 29. 19:03
 5/19 anonim ***** válasza:

És te szereted az embereket?

Legyél mindig pozitív, vidám a társaságban, hiszen ilyeneket kedvelnek az emberek. Nem kell ide semmi technika, az már jó ha önmagadat adod. Ne görcsölj rá.

Egyébként meg lehet, hogy csak idő kell hozzá,akikkel sokszor érzed jól magad együtt szép lassan a barátaid lesznek.

2011. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szintén üdv. a klubban:)

20/L

Én egyébként szivesen barátkoznék Veled, ha gondolod irj privit:)

2011. jún. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Szintén üdv a klubban.

A tanácsom, van egy csomó speciális fórum (akár ez is), ahonnan tudsz emberekkel találkozni, és ki tudja, még akár jó is kisülhet belőle, soha nem tudod, hol ismerheted meg a barátaid, akik aztán életed végéig melletted maradnak. Semmilyen lehetőségre ne mondj nemet, legyél benne minden hülyeségben, élvezd az életet, és sokan "teremnek" melletted, mert az életvidám ember, aki rendben van magával, vonzza a többieket!

2011. jún. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Vannak olyan emberek, akikkel 1,5 éve ismerjek egymást és voltam mellettük szomorú és vidám is, sok időt együtt töltöttünk, de semmi.

Tegnap is 10 számomra ismeretlennel voltam egy helyen, bárkinek bármit mondtam hidegen hagyta őket.


Sajnos jelenleg nem Magyarország határain belül vagyok, úgyhogy innen nehéz lenne barátkozni.

2011. jún. 29. 19:11
 9/19 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ebben a cipőben járok. Állandóan más városban végeztem az iskoláim, így nehezebb volt megtartani a barátaimat. :S Néha elég magányosnak érzem magam, de sajnos ez van. :S 21/L
2011. jún. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Most jelenleg 1 ember sincs, a barátomon kívül, akinek már kezd elege lenni ebből, akit felhívhatnék ha lenne valami bajom. Ja igen, ott vannak a szüleim, de velük nem megyek el bulizni.

Volt egy személy, de amit elmondtam neki, a hátam mögött kibeszélte és kicsúfolt.

2011. jún. 29. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!