Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy irigykedem a bombázókra....

Úgy irigykedem a bombázókra. Mit lehetne tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Akárhányszor meglátok egy szép, jó alakú nőt, megesz a sárga irigység.

Tudom, az önbizalmamat kellene növelni, de hogyan?


2011. jún. 29. 20:49
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
24%
Mutass egy képet.
2011. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
59%

ne irigykedj, legyél te is bombázó!;)

menj edzeni, szoliba, fodrászhoz, műkörmöshöz, csinálj magadnak jó kis arcpakolásokat, vegyél csilli-villi ruhákat... én is azt hittem, a bombázóknak minden könnyű, és jól megy...hát nem egészen :S

most, h ebbe a kategóriába sorolnak a külsőm miatt, igaz, h izmos, jóképű pasik akarnak velem járni, de mindről kiderül, h "van 1 csontváz a szekrényben" O.o

az egyik drogos, a másiknak csak Arra kellenék, a harmadiknak van még pár nője rajtam kívűl, a negyedik unalmas, az ötödik balhés...

és csak attól, h irigykedik, v. utál pár csaj aki bombázónak tart, nekem még közel sem jobb...max van 1 kis önbizalmam ennyi.

annyira nem érdemes irigyelni a külsőségeket :/

20/L

2011. jún. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Jó, számomra a bombázó nem egyenlő a voksán virág féle agyonszolizott műnőkkel. Őket közönségesnek tartom.


Számomra bombázó egy szexi, de mégis stílusos, elegáns nő, akinek van önbizalma, jó az alakja, szép az arca és ápolt.

2011. jún. 29. 21:27
 14/33 anonim ***** válasza:
53%

az általad bombázónak hivott kategóriás nő vagyok


sokra megyek vele,slampos rhában is csak a hosszu combom meg a formás fenekem,mellem látják,meg a hosszu természetes szőke hajam.


el se hiszed mennyit kell küzdenem azért hogy ne kategorizáljanak be állandóan a butuskának és bárki által megkaphatónak.Melóban hátrány,mert nem túl nőies a szakmám,3x annyit kell teljesitenem,mig elhiszik.

Pasik terén...nálam rosszabb helyzetben csak a gazdag nők vannak...

2011. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
77%

21:32 vagyok


jah,és nem tornázom,nem fogyókúrázok,ritkán sminkelek,egyszerűen anyámra ütöttem aki után 45 évesen 2 gyerek után is huszonéves pasik epekednek,pedig ő aztán tényleg nem szépitkezik vagy hord túl csinos ruhákat

2011. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Hát ne haragudj kedves utolsó, de nem tudlak sajnálni..


Ha annyira zavar a dolog, nyírd le a hajad, szedj fel 20 kilót és legyél ápolatlan. De nem fogod ezt tenni, mivel nagyon is élvezed az előnyös külsőd adta lehetőségeket (a hátrányok ellenére is).

2011. jún. 29. 21:36
 17/33 anonim ***** válasza:
33%

Bocsánat, kérdező, de nagyon butuskának tűnsz... Te irigykedsz, de ha már az irigységre időt meg energiát fordítasz, annyi erővel már tehetnél érte, hogy magadból is kihozd a legtöbbet. El sem hiszed, hogy a táplálkozás és a sport mennyit számít, sokan nem tudják ezt, vagy nincs türelmük minden nap foglalkozni vele, pedig megérné.

Ja, és van, aki modell alkattal született, hiába zabál naponta 4000 kalóriát, van, aki meg nem lesz vékony napi 2-3 óra edzéstől sem. Ilyen az élet...

2011. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Miért is tűnök butuskának? Azért mert nem kezdek el sajnálni valakit, hogy jól néz ki?


Igénytelen, ápolatlan bárki lehet, de szépnek "születni kell". Most nem az alakra gondolok, amin lehet változtatni, hanem bizonyos adottságokra. Plasztikai műtétekre pedig nincs pénzem és nem is szeretném agyonműttetni magam.

2011. jún. 29. 21:47
 19/33 anonim ***** válasza:
45%
Azért tűnsz annak, mert igenis a jó kinézetnek megvan a maga hátránya. Az élet nem fekete-fehér, hogy "jól néz ki, akkor neki jó az élete, és kész". Ez súlyos tévedés. Munkahelyen, társkeresésben is nagy gondokat okozhat, ha valaki feltűnően szép. Én egy átlagos lány vagyok, kis felesleggel, a legjobb barátnőm topmodell alkatú, hosszú, dús hajú és szép arcú. Nem mondanám, hogy boldogabb nálam, én normális párkapcsolatban élek, őt mindig a pénzes alfahímek találják meg, akik d*gni akarnak. Most akkor neki olyan jó?
2011. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem gondolom azt, hogy aki gyönyörű, annak már sínen van az élete, bár sok területen előnnyel indul. Hiába a sztereotípiák, előbb felfigyelnek egy dekoratív lányra (akár álláskeresésnél), mint egy bányarémre.

Mellesleg nem mások miatt szeretnék jól kinézni, hanem magam miatt. Most is több mindenkinek tetszem, de én szeretném magamból kihozni a legtöbbet és szeretnék ennél sokkal jobban kinézni. Ennyi.

2011. jún. 29. 21:56
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!