Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy irigykedem a bombázókra....

Úgy irigykedem a bombázókra. Mit lehetne tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Akárhányszor meglátok egy szép, jó alakú nőt, megesz a sárga irigység.

Tudom, az önbizalmamat kellene növelni, de hogyan?


2011. jún. 29. 20:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
57%
Mit tettél ma azért, hogy jobban nézz ki?
2011. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
68%
Miért is kell engem lepontozni, mert azt mondtam, hogy a rendszeres torna igenis látszik az ember testén/alakján? Pedig ez tény, lehet itt nyavajogni, chipset zabálva bújni a netet és sopánkodni, hogy jajj kövér és ápolatlan vagyok... A bombanőknek mondott nőknek sem okvetlen van gyönyörű arcuk, csak előnyösen sminkelnek, ápoltak. Foglalkoznak magukkal... Aki nem, az meg is érdemli és ne nyígjon.
2011. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
47%
nem minden a szepseg. ha megszolal lehet ki tudnal rohanni a vilagbol, persze tisztelet a kivetelnek... te is szep vagy a magad modjan biztosan :) szoval ne aggodj!
2011. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
86%

sztem akkor győzöd te le azt a megszállott irigységet a jó nők iránt, ha te is jó nő leszel(teszel érte), és ezáltal megnő az önbizalmad.

írtad itt egy "bombázónak", hogy biztos élvezi ahogy mkinéz, és nem lenne igénytelen.

de miért is kéne másoknak igénytelenekké válniuk? csak azért, hogy ne irigyeljék őket? ez olyan, hogy ha okos vagy, tetesd magad butának, csak azért, mert egy butát zavarja, hogy ő nem olyan okos, mint te. :D

de tényleg így működne jól szerinted a világ? hova jutnánk úgy?

a szép nők inkább motiváljanak arra, hogy kihozd magadból a legjobbat...lehúzni őket úgysem nagyon lehet...bombanő húgom még a szakadt farmerében is sokaknak tetszik, és akkor is tetszett, mikor tüsi haja lett, mert a fodrász leégette...itt a belső kisugárzás is számít.

2011. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
79%

bocs kérdező, de a szép csaj megb@szhatja az frissen szerzet állását, ha csak egy lyuknak nézi mindenki.


Barátnőm is kapott állást könnyen, mert szép volt. Aztán 2 hónap múlva meg a főnök letette elé az iroda kulcsát, hogy maradjon benn "túlórázni" különben ki van rúgva!

Szép!

2011. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
81%
Azt még nem árultad el, hogy konkrétan mi a bajod magaddal? A testeddel vagy az arcoddal gondolod, hogy probléma van?
2011. jún. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Kérdező, hány éves vagy egyébként?
2011. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Amúgy sokaknak igaza van.

Mondom ezt úgy, hogy onnan indultam, ahol most te vagy. Aztán egy idő után rájöttem, hogy az irigykedéssel nem jutok előrébb. Fogtam magam, megreformáltam az étkezésem, elkezdtem keményen edzeni. Egy modell barátnőtől öltözködési és sminkelési tanácsokat kértem. Fél év múlva pont olyan "bomba" lettem, mint akikre korábban irigykedtem. Egyedül a mellméretem nem tudta követni a változást, de enniy "hiba" belefér.

A jó alak pedig igenis elérhető edzéssel, nekem a telexart búvárruha alkatomból lett feszes és formás alakom. De valóban sok munkát igényel és ahogy láttam, a szép nők nagyon kis hányada "genetikailag szép", csak nincs felirat a homlokukon, hogy "napi 2 órát edzek azért az alakért".

Neked is azt javaslom, hogy a székből irigykedés helyett vegyél erőt magadon és tegyél érte. Ugyanis elérhető dolog, csak vállalni kell a vele járó munkát is!

2011. jún. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

21:32 vagyok

Képzeld próbáltam hizni,orvosi segitséggel 175 centihez hiztam 45ről 55re,nem megy több

hajam volt már fiúsan tüsi,úgy is jól áll,pedig sosem töltök tükör előtt 5 pernél többet,abból 3 a fogmosás


ápolatlanság...bocs,de fürödni azért fogok...ezen kivül heti 1x hónalj és intim részek leborotválása,és kifújt.

Többi részen (pl láb) szőke rövid szőrszál,közelről is alig látszik


és ne tudd meg milyen érzés amikor egy pasi elkönyvel ugy mintha meglettem volna a fél városnak.Vagy oda se mer jönni,mert "ilyen nőnek biztos nem kellene".


Abba meg bele se képzeld magad,a főnök felesége hogy néz rám,pedig nadrágba járok dolgozni,semmi kivágás


de sajnáltasd magad nyugodtan,aztán 51évesen gyerek és férj nélkül is azt fogod

24/N

2011. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

abszolút nem vagyok bombanő, de vannak ilyen típusú ismerőseim. egyiket sem irigylem.

ha akarnék, én is nézhetnék ki jobban. teszek is érte, de nem sárgulok bele az irigységbe, ha meglátok egy nálam szebb lányt. még így is van elég hapsi, aki teszi nekem a szépet, mi lenne, ha jobban néznék ki? :P

2011. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!