Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik férfinak virágot adni...

Illik férfinak virágot adni névnapra? Ha igen, akkor milyet? (vágottra gondolok, nem cserepesre)

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2011. jún. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát illik de nem szoktak.Ami fiús virág az a Strelícia(Papagájvirág)

[link]

2011. jún. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
vagy kékrózsa
2011. jún. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Én szoktam adni - és a sok piásüveg mellett igenis örülni szoktak a virágomnak! Utoljára narancssárga alapszínnel csináltattam csokrot, gerbera volt benne, meg olyan nagyon apró virágú krizantém fajta, és "bokrétásra" volt kötve...
2011. jún. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

IstenFerfi válasza:

ha nekem adnál csúnyán néznék. ballagásra se kértem. mázli h apu lebeszélte anyut h vegyen. nem jelent számomra semmit sem az ilyesmi. mivel leszek előrébb ha kapok egy virágot? semmivel. pénz kidobás.

2011. jún. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

IstenFerfi válasza:

"Én szoktam adni - és a sok piásüveg mellett igenis örülni szoktak a virágomnak"


nem a virágnak örülnek hanem jóképet vágnak miután meglátták a sok "piásüveget" ,hogy neked is jusson egy kis jó érzés.

2011. jún. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a férfiak nagyon vékony rétege örül a virágnak, akármennyire is szabad adni etikett szerint, azért mégsem bevett szokás. Olyan lehet ez, mint óvóbácsinak lenni, nem tiltott, de meglepő, és sokan rosszra gondolnak:)

Férfit még csak olyan vágott virágnak láttam örülni (és egyáltalán kapni), ami inkább vicces volt, pl. sárgarépából kötött csokor, mentás csokiból kötött csokor, instant kávéból, rágógumiból, éssatöbbi. Ezek tényleg jópofák voltak:)

2011. jún. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Én egy szép hölgytől még egy kórónak is örülök, és igen illik adni.

Elég szánalmas, ha vki inkább a csokor árát kérné, nem a csokrot, de kedves IstenFerfi barátunk igencsak tejfeles szájú lehet. Azért megnézném a képét, amint a kolléganője az asztalára dob egy ezrest!!! Egyébként nem az volt a kérdés, hogy anyuci a csokrot vagy a csokor árát adja-e a "kistaknyosnak" ballagásra...

2011. jún. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit udvarlásnak, flörtnek fogja felfogni - hacsak nem a rokonod - tehát ezért fog örülni :) Ha viszont nincsenek ilyen érzelmeid, adj inkább egy jó bort vagy egy tábla csokit. Köztes megoldás meg tényleg az, amit valaki írt már: egy vicces csokor. Édesapám egyszer a haverjától egy virágzó hagymát kapott példul, szép díszpapírban, masnival, nagyon büszke volt rá :))
2011. jún. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Rokon, tehát nem udvarlás...

Kap finom bort, de mivel erősen diétázik, és még a diabetikus csokit sem eszi meg, ezért gondoltunk a virágra.

Ez a papagájvirág, ami linkben szerepelt, tetszik. Még a zöld flamingóra gondoltam, szerintem az sem kimondott női virág.

No, majd hétvégéig eldöntjük, ha más nem jut eszembe, marad a virág.

2011. jún. 30. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!