Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen értékben "illik"...

Milyen értékben "illik" névnapra ajándékot vásárolni?

Figyelt kérdés

A páromnak a héten van a névnapja, de nem tudom, hogy kb. milyen összegben "szokás" adni ilyen alkalmakra ajándékot.


Azt mondta, hogy ő nem kér semmit, és nem szeretné ha költeném a pénzemet hiszen tudja, hogy tanulok még, így nekem sincs sok. Illetve még azt mondta, hogy engem kér névnapjára. :) Viszont ezek olyan butaságok, nekem se esne jól ha nem kapnék semmit...


Nagy nehezen sikerült belőle kiszednem 1-2 dolgot. Azt mondta, ha ennyire nem bírok magammal akkor olyan dolgot vegyek neki amire tényleg szüksége van :) pl. új boxer, vagy egy olyan trikó amit együtt néztünk ki régebben de még nem volt alkalma megvenni. Ezeket megvettem, de ez is csak 1500 Ft lett.


Szerintetek kellene még ezek mellé vennem valamit? Vagy elég ez így?


2011. jún. 27. 18:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó ez így! Inkább süss neki valami finomat még, ha nem bírsz magaddal! :)
2011. jún. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
nem irtad, mennyi ideje vagytok együtt, ez is sokat befolyásol. Egyébként véleményem szerint 1500ft-nál nem kell többet költened rá, hisz vettél neki ajandékot, aminek örülni fog, és pedig ezt sem várja el tőled, vegyél mellé még egy csokit, és hidd el boldog lesz!
2011. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

egy nagy masnit köss át magadon,hogy a két mellbimbód és lenn takarjon...

ennél jobbat nem adhatsz..

2011. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Bírok magammal. :) Csak ő már olyan sok mindent adott nekem, és örülök, hogy én is tudok neki ajándékot venni, örömet szerezni. :)
2011. jún. 27. 19:00
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint ennyi elég, ha alapból azt mondta, hogy nem kér semmit. De ha mondjuk akarsz mellé még valamit süss neki. Én névnapjára mindig valami finomat csinálok =).
2011. jún. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
2.5 éve vagyunk együtt. Eddig ezen nem is gondolkodtam, hogy milyen értékben adjak neki ajándékot, mert mindig egy csomó apróságot vettem és úgy soknak tűnt. :) De most, hogy ötletem se volt, elgondolkodtam hazafelé, hogy biztos jó lesz ez így, hogy kap egy trikót meg egy boxert?...
2011. jún. 27. 19:02
 7/20 A kérdező kommentje:

Majd sütök még valamit akkor. Bár, télen amikor csináltam meglepetés fánkot olyan kemény volt amikor kihűlt, mint a kő. :) Ezzel is befürödtem. :(


Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok!

2011. jún. 27. 19:05
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha 20éves házasok vagytok, akkor elég, de én még e mellé adnék valami finomat, kedveset,vicceset...
2011. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Kedveset, vicceset? Ezek alatt mit értesz? :)
2011. jún. 27. 19:06
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Süss Bólyi túróslepényt meggyel - nem lehet elrontani:)
2011. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!