Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a fontossági...

Szerintetek mi a fontossági sorrend?

Figyelt kérdés

Család

karrier

külső megjelenés

hit/vallás

szex


2011. jún. 30. 13:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

1.Család

2.Karrier

3.Külső megjelenés

4.Szex

5.magamban hiszek

2011. jún. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem azért van sorrendem, attól függetlenül, hogy mind szükséges (amivel nem is vitatkozom)
2011. jún. 30. 13:40
 13/21 A kérdező kommentje:
És szerintem nem olyan extrém dolog, hogy valaki a munkáját pl. előrébb helyezi, mint a gyerekeit.
2011. jún. 30. 13:41
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát: mivel van családom értük élek, hogy értük élhessek szükségem van a karrieremre, ahhoz, hogy komolyan vegyenek nem árt ha jó a megjelenés(nem csak a külső vaxra gondolok, hanem úgy belülről is jöjjön, érthetően: ha szrrá ázol mint Bridget Jonse, akkor is megtudj jelenni...), hogy legyen erőm a mindennapokhoz nem árt egy magasabb szintű segítség, aki azonnal utalja a türelmet..., így hiszek is, valahol hiszem, hogy jó ez a világ, csak mi vagyunk túl savanyúak, talán kevesebb baj lenne, ha többen hinnénk szívvel. No és a szex, kell valami sport is, levezetni a feszültséget... A csoki is jó rá, de az hizlal:D


Amúgy napokra lebontva: reggel ha nem arra ébredek, hogy a kétévesem közli felkelt a baba, akkor kv és foglalkozok a külsőmmel, utána sorban ébred a család: 2évesem, 5hónaposom, a férjem, őket ellátom, kinek mit adok, a "nagynak" kakaót, a férjemnek tejeskávét, a kicsit megszoptatom, maratoni peluscsere... reggeli, egy kör felnőtt torzsalkodás, harc a vezetésért(két domináns...:S)

Közben sűrűn imádkozok, hogy túléljem a napot, legyen türelmem, amikor fog az agyam tanulok, belenézek a világ dolgaiba, és ha egyszer sikerül nem nullára lemerülnöm, mire a párom hazaér, lesz szex is:D

2011. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

13:55, gyönyörű!

Gratulálok, és így tovább! :) Klasszak vagytok!

2011. jún. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

1. A hitemet, a világnézetemet, az egyéniségemet nem adnám fel senki kedvéért, legyen ez vallás, vagy a világhoz való hozzáállás, látásmód. Ezek maximum alakulnak idővel, de hülyeség lenne valaki kedvéért teljesen ellentmondani önmagamnak, megjátszani magam. Ilyen értelemben ez a legfontosabb, nem is választottam volna olyat, aki nem fogad el lelkileg. De még egyszer mondom, nem feltétlenül a vallás, hanem a világnézet, meg aki vagyok, amilyen vagyok.


2. Rögtön ott van emellett a család, vagyis a párom, meg a családom többi tagja, akikkel tartom a kapcsolatot, akiket szeretek, akik az első ponttal együtt elfogadnak, akiket én is elfogadok, még ha nem is vagyunk sokszor azonos véleményen.


3. Nem tudom, konkrétan mi számít a karrier témába, de nekem a következő legfontosabb az, hogy legyen hol laknunk, mit ennünk, mivel fűteni télen, stb.


Ha úgy érted a karriert, hogy ezen felül a luxus dolgok, akkor teljes mértékben az utolsó helyre kerül, bár én még csak fel sem venném a listára.


4-5. A külső megjelenésemmel nincs nagyon nagy gond, de nem is ez a legfontosabb, ilyen szempontból inkább az ápoltság, tisztaság.. és a szex, ami szintén fontos, de ha mondjuk valami olyan baja lenne a páromnak, sokáig le tudnék erről mondani.

2011. jún. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Karrier

Hit/vallás helyett én azt mondom: ÉLETFORMA. Nem vagyok hívő.

Család

Szex, külső megjelenés

20L

2011. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

1. Család

2. hit/vallás

3. karrier

4. külső megjelenés

5. szex


26/nő

2011. jún. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Család

Szex

Külső megjelenés

Karrier


A vallás semennyire nem fontos számomra, mivel nem vagyok hívő. 20/L

2011. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
én a második válaszolóval értek egyet
2011. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!