Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Miért jobb valakinek pont a fordított sorrend?

Figyelt kérdés

A párom előbb szeretne gyereket és csak utána eljegyzést,esküvőt.Konkrét választ nem adott rá,hogy miért.

7 hónapja vagyunk csak együtt,de már nagyon szeretne egy babába belevágni.

Én tanulok (kapok valamennyi pénzt),ő dolgozik.

Így szeretne magához láncolni?Nem értem...

19/L


2011. júl. 26. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

csak akkor szabad gyereket vállalnotok, ha mindketten szeretnétek. eszedbe ne jusson úgy szülni, hogy annyira azért nem szeretnél, csak hogy "megnyugtasd" a barátodat. amúgy elég fura a felfogása, én így semmiképp nem mennék bele, mert mi a biztosíték? persze úgy sem 100%, ha házasok vagytok, de így nekem fura ...

elég fiatal vagy még, szerintem ha ettől teszi függővé a kapcsolatotokat, akkor inkább most szakíts vele, mert nem szeret igazán...

2011. júl. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Igen, plusz ugy latszik be akarja biztositani magat, hogy gyerek is lesz nem csak feleseg. Sot, meg az is lehet, hogy gyerek tobbet er neki mint csak a feleseg.
2011. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
vagyis inkubatort akar, nem feleseget.
2011. júl. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem olyan biztos,lehet tényleg veled képzeli el az életét,és szeretné ha lenne szerelmeteknek gyümölcse,de amíg te nem akarsz addig ne legyen gyerek
2011. júl. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

A fordított sorrenddel nekem nincs bajom, sőt azzal se ha nem is akarna elvenni (mert nem számít neki a papír), csak veled akarja leélni az életét.


Nekem a 7 hónap a kevés és az, hogy 19 éves vagy. Ráadásul nem érezni, hogy te is nagyon vágynál a babára.

2011. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha te még nem akarsz babát, akkor ne is legyen. A gyermek mind2 fél közös döntése kell, hogy legyen. A 7 hónap tényleg nagyon kevés..
2011. júl. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne menjbele ebbe a játékba! Házasság nélkül nincs joga ahhoz, hogy téged anyává tegyen. Akkor láncolna igazán magához, ha feleségül venne. Nálam ilyesmi szóba sem jöhetne!
2011. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

jah, lehet hogy kapuzárási pánikja van, és szeretne utódot mielőtt még túl késő..

aztán majd mivel gondolom tapasztaltabb, a bíróságon kiharcolja hogy hozzá kerüljön a gyerek, és elmegy egy másik nővel, meg a babával..te meg ottmaradsz a terhescsíkokkal..

2011. júl. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Akkor láncolna igazán magához, ha feleségül venne."


A válási statisztikákat elnézve nem igazán...

2011. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem még árjatok az esküvővel és a gyerekkel is,7 hónap nem nagy idő,még nem is ismeritek egymást kellőképpen.
2011. júl. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!