Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyikbe tartoznál ha nincs...

Melyikbe tartoznál ha nincs középút? (többi lennt)

Figyelt kérdés

Első választék: Bunkó aki nem érti meg mást csak az olyat amilyen Ő maga, mindneki lenéz ez végett, nincs pasid/csajod ez végett, viszont nagyon szereted a családod mindennél jobban, gyerekid (ha vannak) szeretnek mindennél jobban..


Második: Kedves, szeretnek az emberek, van egy hosszan tartó párkapcsolatod, de a családod csak rosszat mondd rólad a gyerekeid nem szeretnek, nincs senkid a családból akire számíthatsz


2011. júl. 2. 21:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Második. Miért? Mert a család fontos és a szeretett is. De nem azért szülném a gyereket hogy aztán engem istenítsen. Nekem csak az a fontos hogy ő jól érezze magát és rendben legyen mivel erről nem írtál feltételem így van.


Amiben tudom segíteném őket és támogatnám. Na és ugye mivel szeretnek az emberek jól kijövök velük sokkal könnyebb lesz kapcsolatokat kiépíteni, jobb lehetőségek stb stb. Majd ha gondjaim vannak megoldom magam, vagy az emberekkel akik szeretnek.


Mert ugye azt se írtad hogy rájuk nem számíthatok, csak családra nem. Másfelől egyébként nem reális de ez most mind1. Mint valami rpg.

2011. júl. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
2.
2011. júl. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

"Szóval cseppet sem hülyeség a kérdés, habár az elsőnél én sem értem azt, hogy társa nincs az illetőnek, de gyerekei mégis... (ettől eltekintve a kérdés megállja a helyét)"


Hát gyereke lehet egy 1 északás kanadból is akár! :-) Köszönöm a válaszokat :-)

2011. júl. 3. 15:46
 24/24 anonim ***** válasza:
ha már mindenképpen választani kellene, akkor az első. hiába vagyok kedves, ha pont azok nem szeretnek és tisztelnek, akikért élek, dolgozok... akkor inkább ne szeressenek a vadidegenek, de szeressen a családom:)
2011. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!