Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van nagyapumtól (Isten nyugosz...

Van nagyapumtól (Isten nyugosztalja) egy TCP 24 es Weller pákám. Van ugye a 3 bemenet a transzform dobozba két piros, és egy sárga jelölésű. Melyikbe kell dugni a dugokat? Egy fehér és egy piros.

Figyelt kérdés
Tudom, hülyén írtam mert nem értek hozzá, de szeretnék forrasztani, és nemtudom hogyan kell összerakni a pákát, vagyis tudom, csak nem vagyok benne biztos hogy jól, és nem akarok zárlatot :S
2011. okt. 11. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. nekem is van ilyen pákám, a két piros aljzatba kell a pákát csatlakoztatni, mindegy hogy milyen polaritással. Ami nálad sárga az nálam fémből van az az ESD(sztatikus feltöltődés elleni védelem)csatlakozója, tulajdonképpen föld potenciál.A hegyet még véletlen se reszeld,vagy csiszold meg!!!Nedves szivacs ami a tartóban van az való a tisztításhoz. Remélem segítettem.

Villszer.

2011. okt. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Én amúgy azt hallottam hogy 3. ik nagyobb pákákhoz van, de nem mondták biztosra, köszi :)

Azt tudom, ilyen szivacsot hol tudnék, és mennyiért beszerezni?

2011. okt. 12. 19:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi a RET-től szoktuk rendelni, pár száz forint darabja,hegyet is árulnak különféle hőfokra, de általában a 7-es,8-as az általánosan használt.
2011. okt. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!