Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek a helyemben? Mi...

Mit tennetek a helyemben? Mi lenne a legjobb a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
El kell utaznom egy helyre repulovel es ket napig kell ott maradnom (egyik du. megyek, masik nap este erek vissza). A kisfiam nem johet velem, mert hivatalos ugyben megyek, gyerek nem johet es lehetetlen elhalasztani vagy lemondani. A ferjem kulfoldon lesz, amikor mennem kell erre a helyre es onnan nem engedik el, mert katona. Most koltoztunk uj helyre, senkit sem ismerek. Szerintetek kire bizzam a kisfiamat ugy, hogy valakinel 1 ejszakat ott kell toltenie? Tudom, hogy nagyon rossz helyzet, de nem vihetem magammal semmikepp. A rokonok, nagyszulok messze elnek, nem Europaban lakunk. A kisfiam 3 eves lesz. Hogy szurjem ki, hogy kiben bizhatok meg?
2011. júl. 3. 01:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben megkérdezném a háziorvost, nem ismer e olyan családot, aki elvállalná a gyereket,, és vannak kisebb gyerekek is. Mást nem tudok!!
2011. júl. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ott CÉGES babiszitter-szolgalat, amelyik ELISMERT, toluk kerj dajkát!
2011. júl. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Pl. Magyarorszagon a Micimackó ilyen.
2011. júl. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ejszakara is lehet (hetkoznap)?
2011. júl. 3. 01:45
 5/16 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem, igen, de nezd meg a honlapjukat.:)
2011. júl. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azt irjak, a nap barmely orajaban.:)
2011. júl. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2011. júl. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Koszi, majd megnezem, hogy itt is van-e ilyen vagy megerdeklodom a helyi bolcsodeben.
2011. júl. 3. 02:21
 9/16 anonim ***** válasza:
40%

Egyik szomszédot sem ismered???...

Azt írod, hogy "nem Európában lakunk"... HOL?!...

Mindenképpen csak olyanra bízd rá a gyerekedet, akit megismersz, és a gyerekkel is összebarátkoztatod, neki ne legyen egy vadidegen!!!


Nem tudom, de én a helyedben inkább magammal vinném a gyereket is, akármilyen hivatalos ügyben is kell eljárnom, azt mindenki megérti, hogy nem tudtad senkire bízni a gyereket...

Olyan nincs, hogy LEHETETLEN!!!...

2011. júl. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mindegy utolso, hosszu tortenet, ez nem igy mukodik...
2011. júl. 3. 04:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!