Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Multivitamint szeretnék adni...

Multivitamint szeretnék adni 1 éves kisfiamnak. Melyiknek van a „legjobb íze” amit gyermeked elfogad?

Figyelt kérdés
Vettünk neki multikid nevűt de borzalmas íze van még én se enném meg. Valamelyiknek van elfogadható íze amitől nem kap hányingert a gyermek?
2010. okt. 17. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben béres cseppet adnák neki +c vitamin! A multikidtől az enyémek is öklendeztek.
2010. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok,és nekem is 1éves a kisfiam,nekünk a Vitacolan-t ajánlották,anyum is azt mondta annak idején nekem is ezt adta,pedig az már nem most volt!:)
2010. okt. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Cebion multi.
2010. okt. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A lányom csak a multikid szirup vassal nevűt issza meg. Egyszer vitacolant vettem, mert multikid nem volt, ő attól öklendezett. Szóval sajna ez próbálgatás. Ha van kisgyerekes barátnőd, és ő ad ilyeneket, mindenkitől kérj egy kóstoló mennyiséget, mert mindet megvenni elég húzós lenne.

Amúgy a lányom a gyerek fogkrémeket nem bírja :(

2010. okt. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak mind2 bejött, a multikid is és a vitacolan is, bár utóbbi jobban. A multikidet csak teába téve itta meg, a vitacolant viszont magába. Nagyon finom narancsos.
2010. okt. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!