Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran mondod a...

Milyen gyakran mondod a párodnak h szeretlek?

Figyelt kérdés

milyen gyakran mondod? És írod? Mióta vagytok együtt? Nem érzed h túl sokszor mondtad és elcsépelted?

Kort és nemet is légyszi


2011. júl. 3. 10:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

25 éve vagyunk együtt és az elejétől kezdve talán évente háromszor mondjuk.

Nem érzem szükségét,elég ha egymásra nézünk.

2011. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

akkor mondom, mikor úgy érzem, hogy ki kell mondanom. Például ha nem tudunk találkozni pár napig,csak telefonon beszélünk. Két éve vagyunk együtt

18L

2011. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
mi is akkor monjuk ha úgy érezzük, ez lehet minden nap akár többször is de van hogy pár napig nem. de nálunk sokszor van. 4,5 éve vagyunk együtt van egy kislányunk is, de szerintem még mindig nagy a szerelem köztünk, mikor összebújunk, vagy csak megölel, mindig elfog az a kis pillangós érzés a hasamba és akkor ki kell mondanom, de szerintem ö is így van vele.
2011. júl. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Napi szinten 10-12 szer... vagy ő mondja, vagy én mondom, ha beáll a csend, olyankor mindig elhangzik, olyan, mint egy simogatás :)

7 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok.

24/N 23/F

2011. júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Amikor úgy érzem, hogy ki kell mondanom:)

17/L

2011. júl. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Több, mint 5 éve vagyunk együtt, de külön lakunk, az elején minden telefonbeszélgetés vagy sms-ezés végén mondtuk/írtuk, mostanában (2 éve kb) már nem olyan sűrűn, csak ha úgy érezzük, hogy ki kell mondani. Ha együtt vagyunk egész nap, de sok dolgunk van, akkor nem szoktuk mondani, akkor jön elő mindkettőnkben, mikor kettesben vagyunk valahol, és kicsit nosztalgiázunk, romantikázunk.

22N

2011. júl. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
szeretkezés után:) de egyébként is elég sokszor. telefonon amikor elköszönünk pl. vagy csak úgy.:) jah és 3 éve vagyunk együtt- 19L
2011. júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
1,5 éve vagyunk együtt. Gyakran kimondjuk egymásnak, én a szükségét érzem, bár tudom, hogy anélkül is tudjuk. De mégis annyira jó hallani, főleg kimondani...!
2011. júl. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én kicsit elcsépeltnek érzem már.. ezért mostanában amikor azt mondja h szeret azt válaszolom neki hogy attól hogy mondogatod nem lesz igaz. Biztos azért mert túl sokszor mondogattuk egymásnak :-(

19/L és egy éve vagyunk együtt

2011. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
3 hónapja vagyunk együtt és mi minden nap mondjuk egymásnak és azért mert így is érzünk :) 19L
2011. júl. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!