Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után mondtad a...

Mennyi idő után mondtad a párodnak hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 15:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagy is úgy kérdezem hogy mikor vallottad be neki hogy nagyon de nagy bele szerettél?
2011. júl. 9. 15:30
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudom hol tart ez manapság, de én csak azzal vagyok együtt, akit szeretek. Azzal nem is jövök össze,akit nem. Nem hiszek ebben a majd beleszeretek dumában.

A válaszom az, hogy az első percben.

2011. júl. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
a férjemmel mi előtte két évvel ismertük már egymást (mielőtt összejöttünk) addig csak kollegák voltunk. Miután összeköttünk kb. 2 hónap múlva búcsúzkodás közben ahogy álltam az ajtóban kimondtam. Annyira zavarba jöttem, hogy azonnal becsuktam az ajtót. Kb. mint valami hülye filmben :) másnap megbeszéltük, azóta pedig össze is házasodtunk :)
2011. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:30


Te nem értetted a kérdést?

Nyilván azzal vagyok együtt akit szeretek!

De nem ez volt a kérdés.

Ahogy az utánad hozzá szóló is mondta ezt így nem mindenki tudja vagy meri kimondani mert zavarba lesz,azért is kérdeztem mert valakinek idő kell hogy ezt ki merje mondani!

2011. júl. 9. 15:38
 5/11 anonim ***** válasza:
15%

De, értettem, hogyne érettem volna. Viszont szerintem a szerelem és a bizalom együtt jár, én sosem féltem kimondani, viszonzottnál mégis mitől kélne izgulnom vagy félnem?

Magát a visszatartó erőt nem értem, ami miatt valaki vár ezzel. Soha nem éreztem hasonlót.

2011. júl. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
2 hét után vallottam be, mert rákérdezett.
2011. júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Vőlegényemet már 3 hónappal az előtt ismertem mikor összejöttünk, de akkor csak vonzalom volt köztünk. 1 hónap után lettünk fülig szerelmesek.

Azt pedig kétlem, hogy valaki már az első perctől kezdve szerelmes a párjába, hogy is lehetne az ha nem is ismeri annyira még az illetőt? Nem értem, de ez mindegy is.

Mellesleg az is hülye feltételezés, hogy ha valaki nem szerelmesen jön össze a párjával akkor az nem tart sokáig. Mi vagyunk rá egy élő példa. Az, hogy 2 ember nem illik össze az nem jelenti azt, hogy amiatt nem mert nem "szerelemes" jöttek össze.


21 éves menyasszony.

2011. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
kb 3 hét után mondta. Csak annyit, h szeret, de tudtuk, h nem vagyunk MÉG nagyon szerelmesek. Aztán kialakult és 2 hónap után mondta először azt, h még soha senkit nem szeretett így, és soha nem is mert eddig azt mondani h szerelmes. De belém az. És én is belé
2011. júl. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
50%

3 het mulva...

azt mondta, hogy surgosen akar valamit mondani, ezzel jol beis ilyesztett :P

en erre zavaromban kipirultam es a fulebe sugtam, hogy en is

16/L

2011. júl. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Legutóbb úgy 1 hónappal az előtt, hogy összejöttünk volna.
2011. júl. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!