Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 év fölött "minden" nő...

40 év fölött "minden" nő hisztériás lesz?

Figyelt kérdés
És mit lehet tenni, hogyan lehet kezelni? Főleg, ha nem ismeri el magáról, hogy nincs minden rendben.
2011. júl. 3. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz mindegyik, a 40 év alattiak között sokkal több a hisztis.
2011. júl. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen kapcsolatban áll veled ez a nő, és miben merül ki a hisztériája?
2011. júl. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Azt a legegyszerűbb ráfogni minden nőre, hogy hisztis / klimaxos. Hát a férfiak némelyike miért hisztis? Vagy a fiatalok?

Szerintem egy kicsivel több empátiával, szeretettel megoldódna a kérdés.

2011. júl. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy frászt, csak mikor ezt látja az ember, beképzelni magának. Ilyen például hogy minden öreg beteg lesz? Én sok 40 meg 50 de 60 felettit is ismerek, vidámabbak mint a fiatalok. A fiatalok meg depisek, meg emósak, apámfaszakínja, mert nem értek még be, az agyuk nem érett be ezért a kis gondok miatt is játszák hogy rájuk szakadt a világfájdalom. JA, és nem vagyok nő
2011. júl. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert jogos a felháborodása?

Vagy mert sok a munkája és elege van?


A pasik hisztisebbek amúgy. Csak annyi kell nekik, hogy ne legyen az amit ők akarnak, már megy a férfihisztiii:D

2011. júl. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám. Én pld. két év múlva leszek 40, sosem voltam hisztériás, és alig hinném, hogy 40 fölött leszek majd az! :)) Sőt, igazából én úgy vagyok, h minél idősebb leszek, annál nyugisabb vagyok. :)
2011. júl. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Főleg a tanárok. Amikor rágókat dobnak rá.
2011. júl. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%
Tömd be a pofáját wéce pappírral!
2011. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!