Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ezekben az esetekben?

Mit tegyek ezekben az esetekben?

Figyelt kérdés

Anyám kitalálta hogy jelentkezzek egy intenzív nyelvtanfolyamra. Napi 5 óra nyelv lenneminden nep, csak a hétvégéim lennének szabadok. Viszont akkor az egész nyaram elrepülne mert utána miután vége a tanfolyamnak 2táborba is megyek. Elfogadjam anyukám ötletét és menjek? Emellett még kitalálta hogy kevesebbet találkozak a barátommal mert hogy túl sok időt töltünk együtt. Pl ma is amikor 1kor taliztunk és ahazahozott 4re aztán hatra elkísért vhova. Igaza van? És este beszélgetünk 3 órát msnen. Igaza van hogy sokat vagyok a barátommal?

17L


2011. júl. 6. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A nyelvvizsga a te érdeked - feltéve, hogy tovább akarsz tanulni, kell a pont, és nem utolsó év utolsó hónapjában akarsz rohangálni utána. Ha rendszeresen ennyit vagy a barátoddal (minden nap több óra, + több óra msn), akkor anyukádnak igaza van, csak azt akarja, hogy a szerelem ne vegye el az eszed a tanulástól, és ne vágja tönkre a jövőd. Jót akar neked, hallgass rá!
2011. júl. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
...ha szereted semmi sem sok.szerintem fogadd el anyukád javaslatát,menj nyelvtanfolyamra,az csak hasznodra válik.ha szabadidöt akarsz ne menj el a táborokba,így a tanfolyam után annyit pasizhatsz amennyit csak akarsz! :)
2011. júl. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
menj el a tanfolyamra. 5 óra annyira nem vészes, én mér voltam ilyenen. utána a délután egy része még ottvan, tudtok találkozni, vagy ha délután van, akkor a délelőtt. és az esti msnezés helyett felkészülhetsz a következő napra, megírhatod a házikat, megtanulhatod a szavakat. ha a barátod jobb abból a nyelvből mint te, esetleg még segíthet s, tanulhat veled, így akkor is tudtok találkozni. a tanfolyam nem veszi el az egész napod:)
2011. júl. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
JÓ, elfogadtam a nyelvtanfolyam ajánlatát. Viszont a barátommal nem mindennap találkozunk. Egyszer egy héten megyek át hozzá, de hétközben szokott 1-2 óra séta lenni, de nem minden nap.
2011. júl. 7. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!