Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért piszkál folyton emiatt?...

Miért piszkál folyton emiatt? Másnak osztanak kéretlen "jótanácsokat"?

Figyelt kérdés

A nővérem örökké a külsőmet bírálja, folyton közli hogy ezt és ezt változtassak rajta, mert hogy neki nem tetszik.

Szeretem a szolid műkörmöt, erre beszól, hogy műkörme csak a k-knak van, és hogy milyen gááááz már.

Hosszú szőke hajam van, persze neki nem tetszik, fessem be feketére, mert most az a menő.

Szeretem a rózsaszínt, ő meg mondogatja, ez milyen barbie-babás, hordjak feketét.

Mi baja van? Miért ossza kéretlenül a tanácsait?

Mások szerint nincs semmi baj a külsőmmel, a fiúktól is kapok bókokat.

Másnak is van ilyen családtagja, aki állandóan piszkálja a külseje miatt? Hogy állítsam le? már mondtam, hogy így tetszek magamnak, de csak nem akad le a témáról.


2011. júl. 7. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Biztos zavarja, hogy jobban nézel ki, és kapósabb vagy, mikor ő az idősebb.
2011. júl. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
nem lehet h féltékeny? mert ha megnéznek a pasik téged,akkor ez zavarhatja,és azt szeretné ha ő lenne csak szép..
2011. júl. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy testvérnek szeretni és dicsérni kellene,nem kritizálni.Ha valakit szeretek bármiért legyen is az,akkor ezt szoktam mondani :"Nem azért szeretlek mert szép vagy,hanem az vagy szép mert szeretlek"!Undorítóan viselkedik a testvéred,ez mind a féltékenység jele,megeszi a sárga irigység hogy szebb vagy nála,szégyellje magát!
2011. júl. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A férjem és anyám is szokott szólni, ha hízásnak indulnék, de ezt inkább figyelmességnek veszem, mert könnyebb 2-3 kg-nál megállni és visszafogyni, mintha plusz 20 kg-mal hallgatnám, hogy mekkora bálna vagyok.

A műkörömre anyám is vicsorog, de elfogadta, én kezem, én pénzem. A legnagyobb balhé akkor volt, amikor 19 évesen nyelvpiercinget csináltattam. Azóta megbékéltek vele, anyám csak azon aggódik, hogy ront a beszédemen.

Viszont néhány napja pont ott voltam és a közel 70 éves anyám csavarta ki, mert magamnak nem tudom, majd megpucolta és segített visszatenni.

2011. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, engem is bírálnak folyton. Bár nekem bátyám van. :)

Én teljesen átlagosan öltözködöm. Na jó, kicsit inkább sportosan. Dicsérgetni nem szoktak, szóval nekem nem újdonság, hogyha piszkálnak. Max. vissza szólok.

2011. júl. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam anyukám. Hogy milyen UNDORÍTÓ kövér vagyok már megint (ő 2x akkora, mint én...)... meg hogy ne hordjak hosszú felsőket, mert az szte nem áll jól (sztem meg jobban, mint azok, amikben egyet nyújtózom, és kilátszik a hasam)... meg mindig piszkál, amikor egyszínű felsőket veszek magamnak, mert az olyan snassz... nála még mindig a mintás felső-egyszínű gatya a menő. Meg hogy ne sminkeljem magam, meg hogy ha már szájfényt teszek, akkor csak az alsó ajkamra, és szorítsam össze, mert ha a felső ajkamra is teszek, az már mű meg csicsás -.-... meg van ez a királykék szín, amilyen az ő idejáben volt a tornaruha, és úgy gondolja, hogy ez a szín még most is hányedék meg ciki, és húzza a száját, mikor ezt veszem fel, mert imádom és jól áll (és anyának annyira nem tetszik, hogy még azt is mondja, hogy nem áll jól, csak azért, hogy ne kelljen látnia... pedig tényleg jól áll)...
2011. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!