Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam? Ne mondjam?

Elmondjam? Ne mondjam?

Figyelt kérdés

Egyik közeli rokonom sokat hazudik a párjának,akivel amúgy mi tök jóban vagyok.Én viszont tudom az igazat.Elmondjam,vagy ne?Sajnálom szegény haverom,hogy át van verve.Emiatt lelkiismeret furdalásom is van:(

barát vs. rokon...


2011. júl. 9. 00:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Miket hazudik?Megcsalja?
2011. júl. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
is.
2011. júl. 9. 00:58
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Előbb a rokonoddal beszélj.
2011. júl. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
és mit mondjak neki?
2011. júl. 9. 00:59
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg maradj ki ebből.
2011. júl. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Nézd, az ilyesmi mindig kényes dolog, könnyen elveszíthetsz egy barátot vagy egy rokont - de akár mindkettőt is.

Ha kibírod, akkor inkább ne szólj bele mások magánéletébe. Nem vezet sok jóhoz.

Tapasztalat.

2011. júl. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
igen,az eszem is ezt súgja,hogy maradjak ki.De tényleg szar így a haverom szemébe nézni,mintha és is hazudnék neki.
2011. júl. 9. 01:05
 8/19 A kérdező kommentje:
elveszteni meg senkit nem akarok
2011. júl. 9. 01:05
 9/19 anonim ***** válasza:
96%

Számomra a barátság fontosabb, mint a rokonság egy olyan emberrel, aki csal, hazudik, gerinctelen. Nem értem, miért tartozik annyira a magyar mentalitáshoz a "Ne szólj bele, hazudj te is egy életen át a szemébe!". Miért könnyebb ez az út, és miért gondolják az emberek, hogy ebben az esetben ők különbek a megcsaló félnél? Hiszen átvágják azt, aki bízik bennük..

Én mindenképpen szólnék a barátomnak róla. Persze nem mindegy, hogy adod elő, és nem kell ítélkezni. Kezdjen az információval azt, amit akar. De a szemébe hazudni minden találkozáskor.. hát az eléggé leépíti az ember jellemét rövid időn belül.

2011. júl. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben egyet értek az utolsó válaszolóval!
2011. júl. 9. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!