Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam, ne mondjam? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam, ne mondjam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Helló! Nagyon tetszik egy nálam fiatalabb srác (max 1 évvel, 2-vel fiatalabb). Már 5 éve bele vagyok esve, de most, hogy elkezdett felfigyelni rám, már nagyon izgat a dolog, hogy lehet, tetszem neki! Régebben beszélgettünk, de mióta elkezdődött a suli nagyon jóba lettünk! És törődik velem! Nagyon figyelmes, sokszor ő jön oda hozzám. Ha egyedül vagyok, egyből oda jön. Ha egyedül áll valahol, mindig engem néz, mintha azt várná, hogy odamanjek... (Nem bírja az osztály társaim) Akkor arra hivatkozok, hogy elzsibaddtam, felállok a padról és elkezdek sétálgatni, olyankor egyből oda jön. Már nem egyszer előfordult, hogy félórás szünetbe (Nem megyek be kajálni szünet elején mer marha hosszú a sor) oda jött, és már csak 5 perc volt csengetésig mikor észbe kaptam, hogy nekem menni kéne... Most még inkább közeledek felé mint eddig, de ezt ő nem veszi észre mert ő is keresi a társaságom...

Lehet, hogy tényleg tetszem neki?

Elmondjam neki, mit érzek iránta?

Eddig azért nem mertem, mert féltem, hogy ha nem tetszek neki csak barátként tekint rám akkor kerülni fog...

Help me!

Bunko kommentektől kímélj... Thx!


2011. okt. 6. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha már szoktatok beszélgetni, és ilyet elakarsz neki mondani, akkor hogy nemtudod még hogy 1 vagy 2 évvel fiatalabb???? valami sántit...
2011. okt. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Terminator_m válasza:

Szerintem ha egy fiú ilyeneket csinál akkor az azért van mert barátként tekint rád vagypedig szerelmes beléd. :D

én ezt tenném. :D

2011. okt. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1: Azért nem tudom, mert nem arról szoktunk beszélgetni ki mikor született...


2: Köszi, Hát nem is tudom, bennem ott van a gyomorgörcs, hogy mi lenne ha elmondanám...

2011. okt. 6. 17:36
 4/7 Terminator_m válasza:
100%

Akkor:

1.) lehet megijedne és ott hagyna

2.) bevallaná ő is és minden jó.


az 1.)-hez még annyit hogy olyan retartdált világban élünk, hogy ha egy lány azt mondja hogy szeretlek akkor a fiu is szeretni fogja mindentől függetlenül.Tisztelet a kivételeknek akik még tartják a frontot és szinglik! :D

2011. okt. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves előző, te hol élsz? :D Atya ég!
2011. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem kell azt úgy direktbe kijelenteni...tessék nő lenni.Jól rávezetni és kimondja majd ő, ha nem csekély értelmű.
2011. okt. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Utcsó: Minden ismim azt mondja, hogy elég láthatóan próbálkozok, de kétlem, hogy venné a lapot...

2011. okt. 12. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!