Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselnéd ha barátod...

Hogy viselnéd ha barátod sokat kritizálna?

Figyelt kérdés

pl: öltözködésben, viselkedésben

pedig átlagos vagyok ugy érzem


2011. júl. 10. 09:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem lenne a barátom :) kritizáljon mást, aki tűri...
2011. júl. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha megmondja a szemembe, hogy "hát ez a ruha nem áll jól neked" , vagy "az étteremben legközelebb ne beszélj olyan hangosan" vagy ilyesmi, akkor azt mondom, hogy oké, de ha állandóan a hibát keresi bennem, akkor az már nem jó.
2011. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Én biztos nem tűrném. Nem vagy a tulajdona. Szerintem a barátodnak inkább büszkének kéne lennie rád, meg dicsérni és nem leszólni meg kritizálni.



Ha valakit szeretünk, elfogadjuk olyannak amilyen, nem akarjuk lépten-nyomon megváltoztatni.

2011. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

rosszul


ha állandóan kritizál, az azt jelenti, hogy nem vagyok elég jó neki------------->akkor minek van velem?


ráadásul ha fontos neked az az ember, aki kritizál akkor majd elhiszed neki, hogy nem vagy jó sokmindenben és az önképed is más lesz, stb és rossz képed lesz magadról, nem leszel magabiztos, és ezt mások is észre fogják venni


az ilyet ott kell hagyni, kritizáljon mást!


gondolom a negatív kritizálásra gondoltál:)

2011. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

igen negativ kritizálás

én ugy gondolom az öltözékem és a viselkedési módóm is elfogadható.

keveset beszélő lány vagyok

2011. júl. 10. 09:51
 6/12 A kérdező kommentje:

ja, és az önbizalmamom is nagyon sokat "rontott"

mégis próbálja bebeszéni nekem hogy aza ajó amit ő gondol

2011. júl. 10. 09:52
 7/12 napietus ***** válasza:
100%
a jogos kritikán érdemes elgondolkodni, kívülről máshogy látszunk sokszor, mint ahogy magunkat látjuk. az értelmetlen cs*szegetést viszont nem szabad elviselni, aki ilyen kötekedő, kellemetlen ember, annak kerülni kell a társaságát. akkor is, ha "de szereted".
2011. júl. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

mondd meg neki hogy ez ne esik jól és fogadjon el olyannak amilyen vagy,különben miért van veled?

egyébként egyet értek az egyik előttem szólóval,ha megmondja hogy "Ez a ruha nem áll jól neked" akkor azért ne sértődj meg

2011. júl. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én úgy kidobnám,hogy a lába se érné a földet :D
2011. júl. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírnám elviselni, hogy nap,mint nap az elvileg engem szerető lény kritizáljon, van annak egy egészséges határa.

Anno összejött velem, tudta milyen vagyok kívül-belül, akkor miért voltam neki jó?

2011. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!