Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselnéd, birnád ha egy...

Hogy viselnéd, birnád ha egy kapcsolatban nem tudsz nyugodtan lenni a pároddal, mert a családja állandóan "rátok jár"? külön laknak, de nagyon sokat ottvannak a páromnál, s ez nekem kicsit sok. Mási is igy lenne vele? Vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy oldottam meg, hogy mikor a férjem családja jött ( nagyon sűrűn és sokan) akkor én is odahívtam az enyémet, sógornőket, unokahugikat meg öcsiket. Na azt a banzájt kellett volna látni , mikor egy hadsereg szétkapta a lakást. A párom persze muzsikált nekem, hogy most mért vannak itt ennyien az én családomból és mért ilyen sűrűn, na erre szóltam, hogy ebből a bandából a fele őhozzá tartozik, ugye milyen fura ?:D:D:D

Na azóta csend van, és szólnak ha el akarnak jönni. Persze az én családomat beavattam, hogy ez pszichológiai hadművelet és csinálják a banzájt, ha jönnek :D

2010. okt. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ti nem laktok még együtt ugye??Ha nem,akkor nincs jogod beleszólni hogy mikor ki van ott nála..Ha szereted,viseld el a családját is....
2010. okt. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de együttlakunk
2010. okt. 19. 08:46
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

szia


Szerintem ,nem sokat tehetsz .. mert én úgy tapasztaltam ,hogy a család szokásait nem lehet megváltoztatni.

Sok veszekedés után elhidegültök egymástól .

Öt éves kapcsolatban 3 éves együttélés tapasztalatával.

A párom minden hétvégét a szüleinél tölti . Hét közben is haza megy . Én is bosszankodtam hogy az összes hétvégénket péntek délutántól vasárnap estig ott töltjük..Ha az én családomról volt szó oda egyedül mentem . Ritkán mentünk közösen az is csak pár órát, hét közben.Szüleim háborogtak is jogosan .

Minden hétvégét, 3 éven keresztül!!! Mikor szerveztem mást az anyja ki volt akadva .. A fia meg csak hallgatott. Úgy érzem eleget kértem ,veszekedtem .Próbáltam úgy szervezni ,hogy a pihenés ne csak erről szóljon. De mindig falba ütköztem.

Két hete már beszéltem a haza költözéséről.Mindig talált okot amiért muszáj haza mennie. Igaza van abban ,hogy van kötelessége és szereti a szüleit,testvérét. De ha valakivel együtt él . Új családot alkot . Elsősorban a szabadidejét ,pihenését ,kötelességét ott kel megtennie.

Szerintem ha a párodnak is erre van igénye akkor sajnos pár év elteltével meg fogod unni.Ahogy Én is

Az elmúlt hétvégén itthon maradtam ,egyedül. Mert Ő ment ...

MÉg valami . valamelyik nyári hónapban az anyja mosolyogva azt mondta a párom testvérének barátnőjének a szórakozásról.

-Fiatal még had menjen ...!!!

Nekem meg a hétvégékről :

-Ha eddig jó volt ,ezután miért nem jó ...???

Egy szónak és száz a vége . Mindent meg lehet magyarázni!!

2010. okt. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja az más ha együtt laktok...Próbálj meg beszélni a pároddal,mondd neki hogy szeretnél vele többet kettesben lenni..Nehéz helyzet ez,főleg ha a párod nagyon családcentrikus..
2010. okt. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az első válaszadó nagyon jóű tippet adott!
2010. okt. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!