Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? (idézeteket is...

Mit tehetnék? (idézeteket is ha tudtok ehhez kapcsolódóan)

Figyelt kérdés
Nagyon egyedül érzem magam,még sosem voltam ilyen rosszul,mint most.Pont azok nincsenek mellettem,akiktől várnám és szeretném.A volt barátomról akivel elvileg még mindig szeretjük egymást hallom hogy egy másik lánnyal találkozgat,meg hívják egymást.És ezt mástól kell hallanom.Két barátnőm flegmázik velem,holott semmi okuk nincs rá,semmi rosszat nem csináltam.ők ketten sülve-főve együtt vannak,és velem bunkóskodnak.Az egyikőjüktől meg végképp nem várnám mert nagyon szeretem.Teljesen magamba vagyok fordulva már vagy 3 napja.ha a másik 2 barátnőmmel kimegyek kérdezik hogy unatkozom e,mert csendbe vagyok..mint egy élő halott.Nevetni sem tudok ahoz sincs erőm. :S nemtudom mit csináljak most minden összejött.
2011. júl. 10. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is: hagyd abba az önsajnálatot. A volt barátod a VOLT barátod, tehát hadd randizzon, akivel akar. Mástól kell hallanod? Miért? Az exed hívjon fel és jelentse be, hogy ő továbblépett? Miért nem teszed ezt te is?


A barátnőiddel beszélgess, mondd el nekik a gondodat, hogy elhanyagolva érzed magad, ha nem reagálnak megfelelően akkor nem is a barátaid, felejtsd el őket.


A savanyúskodást meg fejezd be, mert könnyen azon veheted észre magad, hogy a másik 2 barátnőd is hanyagol.


Lépj tovább, vegyél pár új cuccot, menj fodrászhoz, élvezd az életet. Ne temesd el magad.


És felejtsd el, hogy a témával kapcsolatos idézeteket olvasgass, mert csak még több negatív gondolatot ültetsz el a fejedben. Ilyenkor épp ellenkezőleg, POZITÍVAN kell gondolkodni. Na mindjárt adok én neked olvasnivalót.

2011. júl. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na itt is vagyok. Szóval ezt a könyvet töltsd le, olvasd el, jöjj rá hogy mennyire igaz, amit leír, alkalmazd az elveket és legyél boldog. :)


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van,ki kell nyílni,és csak pozitívan!Aki magába zárkózik,és falat von maga köré,annak a társaságát természetes,hogy nem keresik!
2011. júl. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!