Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógornő egy színésznő. Tehát...

Sógornő egy színésznő. Tehát mindig beakarja magát nyalni apám seggébe magát. Olyan kényes és finnyás életembe nem láttam még ilyen nőt? Hogy játszhatnék ki vele?

Figyelt kérdés

Megcsípi egy bogár már majdnem sír.

Semmit nem hajlandó megenni.. tehát nem szeret szinte semmit.. de ha szüleim elé tesznek valamit mindig megzabálja..

Pacal pöri megeszi.. hogy benyalja magát..(tudom mire megy ki a játék)

Az anyja sem egy matyó hímzés.. Én úgy vagyok vele hogy az alma nem esik messze a fájától...

Nála mindig más a hibás.. hazudik ugyan azt a sztorit mondta el 2 hónap múlva amit én ami velem történt meg...

félek hogy a bátyámat teljesen körbe hálózza.. Köszönöm a válaszokat.!


2011. júl. 10. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
inkább a bátyádat világosisd fel ha tényleg ilyen.
2011. júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
oltsd be!:D ha meg szalad a bányádhoz.akkor meg neki is mond meg.
2011. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Törödj a saját dolgoddal és ne legyél ennyire utálatosan féltékeny.
2011. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

-én is sírok ha megcsíp valami,mert allergiás vagyok,rögtön gyógyszert kell bevennem.

-udvariasságból megeszik az ember olyasmit is,amit nem szeret

-attól h veled történt valami,még megtörténhetett vele is.


sztem te egy nagyon sivár életű,unatkozó irigy valaki lehetsz, ha fiú vagy esetleg lehet h neked is tetszik. ha lány,irigykedsz,mert bekerült egy másik nő is a családba akit kedvelnek.


javaslom,magadon dolgozz,h ne az utálkozás töltse ki a napjaid,hanem h te legyél jobb ember,mert ez nagyon gáz hozzáállás

2011. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
84%
Hát hadd hálózza. Neked ő a bátyád nem a pasid.Szerintem semmi közöd hozzá, ha meg nem tudod elviselni kerüld.
2011. júl. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

Úristen, szegény csaj. Mármint a sógornőd. Ilyen családba kerül.


Éppen hogy értékelni kéne, hogy annak ellenére, hogy nem szeret egy kaját, a szüleidét megeszi! Mert ez tiszteletre, jómodorra utal! Ha nem enné meg, az lenne a bajod.


Beteg vagy, remélem nem fogod tudni elmarni a tesód mellől.

2011. júl. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. És remélem elfogom marni a bátyámtól mert tudom hogy az a lány mire képes... Nem vagyok féltékeny nincs okom.. Igen persze ugyan az a sztori megtörtént vele.. aha igen..
2011. júl. 10. 20:28
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Szánalmas vagy. Ennyire unatkozol? Miért nem szerezel magadnak egy pasit es törődsz azzal? És akkor mi van ha megeszi? Biztos udvariasságból, normális, hogy meg akar felelni a barátja szüleinek, ezzel nincs semmi baj. És ha kényesebb az átlagnál? Alacsonyabb a fájdalomküszöbe? Akkor már szemét? Jajj, pont, mintha az exem idióta hugát hallanám. Annak is minden baja volt velem, közbe 20 évesen még egy pasija se volt, mert nem bírta elviselni senki. Mégegyszer mondom, szerezz magadnak egy pasit( már ha be tudsz hülyíteni egyet) és a magad dolgával foglakozz!!!
2011. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Ja, vagy inkább olvass és művelődj kicsit az áskálódás helyett, olyan ostobaságokt írsz. Nincs olyan hogy , "beakarja magát nyalni apám seggébe magát", "kijátszani vele", sem olyan hogy "körbe hálózza"...
2011. júl. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

szóval. nem vagy féltékeny,de zavar h apukád és a bátyád szeretik? akkor ezt minek neveznéd? sztem te egy elkényeztetett apuka-bátyuska kedvenc királylánykája vagy,aki nem bírja,h más is bekerült az "udvartartásába"


ha meg ennyire magányos vagy,pasit keress magadnak. miért lenne az neked jó ha elmarnád akit szeret a bátyád? boldogtalannak akarod látni? szép testvér vagy mondhatom.


remélem a bátyád és apukád átlátnak rajtad,és nem hagyják magukat.


mondjuk az írásaidból ítélve kb 12 lehetsz,úgyhogy valszeg észre sem vesznek szerencsére

2011. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!