Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógornő egy színésznő. Tehát...

Sógornő egy színésznő. Tehát mindig beakarja magát nyalni apám seggébe magát. Olyan kényes és finnyás életembe nem láttam még ilyen nőt? Hogy játszhatnék ki vele?

Figyelt kérdés

Megcsípi egy bogár már majdnem sír.

Semmit nem hajlandó megenni.. tehát nem szeret szinte semmit.. de ha szüleim elé tesznek valamit mindig megzabálja..

Pacal pöri megeszi.. hogy benyalja magát..(tudom mire megy ki a játék)

Az anyja sem egy matyó hímzés.. Én úgy vagyok vele hogy az alma nem esik messze a fájától...

Nála mindig más a hibás.. hazudik ugyan azt a sztorit mondta el 2 hónap múlva amit én ami velem történt meg...

félek hogy a bátyámat teljesen körbe hálózza.. Köszönöm a válaszokat.!


2011. júl. 10. 20:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%
A kérdésfelvetésed fogalmazása, és a szavak, amiket használsz, egy rosszindalatú személynek mutatnak téged. Nem beszélgetnék veled szívesen, és nem örülnék, ha a sógornőd lennék.
2011. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem bírom akkor nem lehet mit tenni.. tudok olyan dolgokat ajajaj... Igen Imádom a testvéremet és ettől akarom megvédeni ettől a szajhától. És igen otthon én vagyok a kedvenc:)) A királylányka.:))
2011. júl. 10. 21:35
 13/15 anonim ***** válasza:
69%
Uramisten hülye p*csa vagy. Sztem az kéne már neked hogy valaki jól megkeféljen. Mellesleg tisztában vagy a szavak jelentésével? Miért kell egyből lek*rvázni szerencsétlent?
2011. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

és pl mit tudsz??


sajnos vannak ilyen nők,utálom ilyen nőket aki megjátsza magát...ismertem olyat is.

2011. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azért ezek nem akkora bűnök, amiket leírsz. Minden embernek vannak hibái, vagy olyan tulajdonságai, ami másoknak nem tetszenek. Nem fogod tudni elmarni a bátyád mellől, ebben egészen biztos lehetsz. Csak azt éred el, hogy a tesód meg fog utálni, és azt fogja hinni, hogy útjába akarsz állni a boldogságának.


Te egyébként hogy éreznéd magad, ha bátyád a te barátodat akarná elmarni tőled, csak azért mert mondjuk megeszi az anyukátok által készített kaját, és allergiás a bogárcsípésekre? Meg mert olyan történeteket mesél, amik már a bátyáddal is megtörténtek?

2011. júl. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!