Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik együtt élnek. Nálatok...

Akik együtt élnek. Nálatok még mindig mindennapi a csók?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés. Van aki szeret, van aki nem szeret csókolózni, van aki igényli, van aki nem. Amióta együtt élek a párommal, azóta alig van csók. Nekem kell mondanom, kérnem a páromat, hogy csókoljon meg. Állítása szerint Ő nem szeret csókolózni és hogy nyálas vagyok...
2011. júl. 11. 10:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
szájrapuszi sokszor van, de csókolózás azt hiszem évekkel ezelőtt volt utoljára... szex közben sincs... egyikünk sem szereti, úgyhogy gyorsan leszoktunk róla... :D 26/nő
2011. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szájra puszi,ölelés,bújás az mindennapos,de csókolózás nálunk is szex előtt/közbe/után.Szerintem a napi többszőri csókolózás csak a kapcsolat elején népszerű,aztán csökken ill.elmarad.Tisztelet a kivételeknek.
2011. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem, akinek hiányzik, miért nem kezdeményezi? Oda kell menni és csinálni. :)
2011. júl. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Igen, persze. Szex is mindennapos, csók még sűrűbben. 3,5 éve. Azért a "valódi", hosszú, leteperős csókcsata nálunk sincs minden nap, de a szájrapuszinál sem állunk meg. Valahol a kettő között szokott lenni. Olyan "röpke" csókokat váltunk nap közben. Meg röpke simogatások is vannak, ha csak elmegyünk egymás mellett, mögött stb.
2011. júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Egyik válaszoló írta, hogy leszoktak róla, az én párom is le akar, sőt,leszokott már úgymond róla, de azért még nem hagyom :D

Jó nektek! :))) Kezdeményezni? Leragadunk a puszinál álltalába.

2011. júl. 11. 12:10
 16/20 A kérdező kommentje:
*általába
2011. júl. 11. 12:10
 17/20 anonim ***** válasza:

+n :)

(akkormár:)

2011. júl. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Igen, köszi :)))
2011. júl. 11. 15:44
 19/20 anonim ***** válasza:
2 hetente ha a drágám végre rámfanyalodik.... szájrapuszi minden nap van ha megy reggel és ha hazajön/jövök.
2016. szept. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Könnyű mondani hogy menjünk oda. Elég jó érzés amikor a másik elutasít....:((
2016. szept. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!