Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a kapcsolatunkró...

Mit gondoltok a kapcsolatunkról? L/15

Figyelt kérdés
A barátommal már kb 2 hónapja járunk (F/15) az elején nem voltak bajok.. csak már kiütközött az hogy a barátom félénkebb fajta, ezért nekem kell kezdeményezni. Egy fesztiválon kint voltunk együtt.. és a barátom a haverjaival volt.. én is ott voltam vele de mintha nem akart volna kettesben maradni velem pedig látta az arcomon hogy nem nagyon tetszik a dolog, és volt hogy elment tőlem kb 1 órára és visszajött az egyik haverjával és oda se szólt hozzám hogy mi van miért ment el ennyi ideig. Ez volt az első nap aztán megírtam neki msn-en hogy változtasson ezen ha nem esik nehezére mert ez nekem rosszul esett. Nyilvánosan még nem vállalt fel így a 2. nap csak néha fogta meg a kezem, és a puszit én adtam neki, de már megint sokat kellett nekem is a haverjaival lenni... nem az hogy akkora nagy baj, de szerettem volna vele kettesben maradni. Ma ezen vitatkoztunk megmondtam neki hogy lehetne bátrabb mert én szeretem őt nagyon.. és nyugodtan felvállalhat.Én nem akarok szakítani .. de sajnos emiatt vitatkozunk :|..
2011. júl. 11. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Ebből te azt vetted le hogy félénk? Egyáltalán nem biztos hogy az,sőt...lehet hogy még csajozni próbált ezért nem "vállalt" fel téged.

Amúgy meg a pasik máshogy működnek mint a csajok. Nem minden fiú olyan hogy szívesen mutogatja a barátnőjét a haveroknak hogy "jéé nézzétek végre összejöttem valakivel..",inkább szerényebben fejezik ki magukat. Szerintem örült hogy kicsit a haverjaival lehet,persze örült annak is hogy te ott voltál de az is hülyén jön ám ki hogy elmegy a haverokkal és egész végig a barátnőjével foglalkozik.

Nem hiszem hogy emiatt piszkálnod kéne,ha zavar hogy ilyen akkor szakítsatok,végülis még csak 15 évesek vagytok és a 2 hónap nem olyan hosszú idő. Ha egyes dolgok ennyire zavarnak a másikban akkor jobb nem elmélyülni egy ilyen kapcsolatban.

2011. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát sajnos a 15 éves fiúk, még nagyon éretlenek :( Utána jön kb. 20 éves korukig a "csak szex" korszak, utána már kezdenek emberiesen viselkedni xD
2011. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ismerős érzés az hogy sokat van a barátaival, mert én is így vagyok a barátommal, csak engem felvállal, de most neme z a lényeg, nekem is volt olyan h bulizni voltunk, azt mondta mindjárt jön, és 1 óra múlva jött vissza, sajnos vannak ilyen pasik, én is kértem h változtasson, de magát az embert akard majd megváltoztatni,hanem inkább a szokásait, persze ott sem teljes mértékben, mert ha megakarod változtatni a te kényed kedvére, elfog hagyni, mert senki nem fog megváltozni a másik számára. ( Néha vannak kivételek)
2011. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
* de magát az embert NE AKARD MEGVÁLTOZTATNI!!!!!!!!!
2011. júl. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Őt nem akarom :$ Csak máskor figyelmesebb a drága <3
2011. júl. 11. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:
15 évesen fesztiválozni?hm...
2011. júl. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!