Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak véleményére lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak véleményére lennék kíváncsi: mit gondoltok arról, ha valaki olyan barátnőt választ, aki a lánya lehetne?

Figyelt kérdés

Mondjuk 45 éves férfi egy 20-25 éves lánnyal jön össze. Zavar? Nem zavar? Ti csinálnátok-e ilyet?


Mindenféle vélemény érdekel.

Ha kort is írtok, azt nagyon megköszönném.


2011. okt. 25. 23:00
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
76%
Ez egy provokatív, vitaindító kérdés... 22F
2011. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem, nem gáz! Nekem is van ismerősöm, akinél a felesége kb. 15 évvel volt idősebb és nagyon jó kapcsolatban éltek! A felesége sajnos 2 éve meghalt! :(
2011. okt. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

Első: Nem provokatív kérdésnek szántam, hanem tényleg érdekel.

31 éves nő vagyok, néhány férfi ismerőssel beszélgettünk erről a témáról (egy aktuális eset kapcsán) de az általános vélekedést nem ismerem.


A saját nézetemet le sem írom, hogy ne befolyásoljon.

2011. okt. 25. 23:12
 4/48 anonim ***** válasza:
87%

Ha a férfi a barátja vagyok, akkor "Te mázlista!"


Ha a lány apja: "Levadászom azt a roh@dékot".


Ha külső semleges szemlélő, akkor "Ez nem normális. Apa komplexus vagy pénzre hajt a csaj".

2011. okt. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
74%
Én nő vagyok, de a párom 16 évvel idősebb nálam. A barátai (a nőtlenek) irigylik, legalábbis ezt mondják neki. Én huszonéves vagyok, ő 40-es. Senki nem csinál ebből hiúsági kérdést, mindenki elfogadta ezt a kapcsolatot.
2011. okt. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
65%
Az előttem szóló nagyon jól leírta. XD
2011. okt. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
76%
Lehet hogy akkor még nem zavaró, amikor még mind a ketten viszonylag fiatalok, fiatalosak. De sztem a kor előrehaladtával ez nem fog működni. Képzeld el, ha a férfi már 60 éves, a felesége meg még csak 40. A férjnek nagyon nagy valószínűséggel lesz valamilyen betegsége, meg egyre nagyobbat hall, már nem tudja fenn tartani a családot( legalább is nem tud annyit dolgozni)stb. A felesége meg még fiatal, szép, és még kb. előtte az élet. Hogy egy ilyen kapcsolat működjön, ahhoz nem is tudom mi kell...persze biztos van akiknél működik, de sztem nem ez a jellemző, sokkal több próbát kell kiálniuk mint egy ,,átlagos'' házasságban. Sajnos tapasztalatból mondom, mert az én szüleim között is nagyon nagy a korkülönbség, és hát főleg ebből adódik a legtöbb probléma.
2011. okt. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
83%

Ha az általános elvárásokat, normákat nézzük, akkor gáz. Az én véleményem viszont az, hogy rövid ez a rohadt élet, hülye aki mások véleményére hallgat. Mit számít 10-20 év, ha valaki szereti a másikat?

Bár én még csak 24 vagyok, de ha 45 évesen szóba áll velem egy értelmes, 24 éves lány, hát tőlem ki is pukkanhat mindenki, akkor is az enyém lesz:D

Nem szabad ilyen kisstílű dolgokkal foglalkozni.

Az persze, ha a pénzről szól, már teljesen más kérdés.

2011. okt. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
63%

*Az előbbi hozzászólásomhoz:

ÉN barátnőről beszélek, nem feleségről. Persze 60-40 az már tud problémás lenni, bár ismerek olyan 60 évest, aki jobban néz ki egy 40-esnél és fordítva is.

Nem szabad általánosítani, minden helyzet más.

2011. okt. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
49%

"Szerintem, nem gáz! Nekem is van ismerősöm, akinél a felesége kb. 15 évvel volt idősebb és nagyon jó kapcsolatban éltek! A felesége sajnos 2 éve meghalt! :("

Mindjárt mondtál is egy okot, miért gond a túlkülönbség.

2011. okt. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!