Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum azt mondja, h. szuper...

Anyum azt mondja, h. szuper jóképű vagyok és modellkednem kellene, de ezt a velem egyidős csajok nem jelzik vissza. Sztek akkor ki kamuzik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
egy anyukanak mindig az ő gyereke a legszebb.. majd a csajok is visszajelzik, nyugi, lehet h még nem talaltal olyat, akinek bejonnel.. de neked is kell lépéseket tenni, nemcsak nekik :)
2011. júl. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Hiszed vagy nem, de én is voltam modell.

Pedig nem tetszem a csajoknak.

34/F

2011. júl. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
de amugy ez annyira nem ezen mulik.. pl. én sose kezdenék modellkedő srácokkal, mert nem akarnék egy lenni a sok közül, és mindig azt nézni, h kinek h teszik a szépet, és élvezik, h bárkit megkaphatnak, legalabbis, azt hiszik..
2011. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Előző: és akkor az ügynökségek mit láttak meg benned ? Vagy karakteres voltál, csak a csajoknak nem bejövős ?
2011. júl. 12. 12:20
 5/10 A kérdező kommentje:
Áh, én természetre tök normális vagyok... Nem vagyok elszállva magamtól... És nem is lennék, csak nem értem ezt az ellentmondást... Mert sztem anyum most tényleg nem elfogult, meg az ő korosztályából mindenki osztja a véleményét. De vhogy a fiatalabb lányok... Hát az már más történet...
2011. júl. 12. 12:22
 6/10 anonim ***** válasza:
kép?
2011. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, ők más történet.. más tetszik egy kiscsajnak meg egy felnőtt nőnek. És láthatjátok is fiúk, nem a kinézet számít :P vagy is nem csak az, hanem lehet a kisugárzásod, személyiséged nem elég megnyerő, vagy épp olyan csajokkal vagy körülvéve akiknek más az ideálja. ennyi.
2011. júl. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vagy csak irigyek rád, kitudja !

A mai világban már nem lehet megbízni senkiben, lehet anyukádra kellene hallgatni és nem a többi csajos barátnőidre.

2011. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

12:18 voltam.

Semmiféle karakteres az arcom meg ilyesmi nem volt.

A hajamból jól ki lehet alakítani fodrászversenyekhez a "klasszikus" frizurát.

34/F

2011. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

passzolj képet és megmondjuk :)

-fiatal lány- :d

2011. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!