Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom kb.2 hete nem kívánja...

A párom kb.2 hete nem kívánja a szexet, szerinte minden ugyanúgy megy és mindig ő kezdeményez. Szerintem viszont kamuzik. Megcsalás van a dologban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régebben kezdeményeztem, de akkor megkaptam azt hogy ninfomániás vagyok... Szóval ezért gondolom hogy hazudik.
2010. márc. 7. 13:27
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
Ja és még olyanokat mondd hogy híztam, pedig nem. Érzem rajta hogy nem kíván. Szeretem nagyon, nem tudom mit tegyek.
2010. márc. 7. 13:28
 2/50 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő.
2010. márc. 7. 13:29
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kérdezz rá, hogy volt-e valami. Megcsalás VAN a dologban? Tehát tudsz róla? A minden ugyanúgy megy azt jelenti, hogy mindig minden monoton, vagy hogy minden rendben?
2010. márc. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
Mire alapozod, hogy megcsalás van a háttérben? Lehet ezer más oka is annak, hogy nem kívánja a szexet (fáradtság, stressz, betegség stb.).
2010. márc. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
72%
Kérdezz rá konkrétan, várd ki amíg jó kedve van, fáradtak sem vagytok, senki nem zavar benneteket, és vesd fel, hogy üljetek le beszélgetni, mert szerinted a kapcsolatotoknak szüksége van rá. Nem írod hogy házasok vagytok, élettársak, van-e gyerek és hogy mennyi ideje tart a kapcsolat, de szerintem mindenképpen beszéljetek. Látni fogod hogy őszinte-e. Nyugodtan mondhatod ezt is neki, hogy úgy érzed már nem kíván.... egy kapcsolat úgysem működik őszinteség nélkül, szerintem nincs veszteni valód, ezt a helyzetet gondolom úgyse tűrnéd sokáig. Sok sikert kívánok!
2010. márc. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
A szex mindig ugyanúgy megy tehát unalmas neki!!!
2010. márc. 7. 13:36
 7/50 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk se házasok, se élettársak, csak egy pár.

Úgy érzem nem kíván, és ez nagyon-nagyon rosszul esik.

Kérdeztem, hogy magát a szexet nem kívánja vagy a velem való szexet nem? Erre azt mondja nem tudja.

Azt mondja, kezdeményezzek én is, de hogy a viharba legyen kedvem ha tudom hogy nem kíván?

2010. márc. 7. 13:38
 8/50 A kérdező kommentje:
Ja és nem beteg, nem fáradt, nem stresszes, ezért gondolom hogy megcsal!
2010. márc. 7. 13:39
 9/50 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt az alkalom újítani! Akár itt az interneten is találsz egy csomó ötletet arra, hogy miként változtathatsz a szokásossá vált klisén. Persze csak azután, hogy tisztáztátok a mostani helyzetet.
2010. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem csalt meg, csak egyszerűen un téged. Amiről nem ő tehet...
2010. márc. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!