Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segithetnénk vagy...

Hogyan segithetnénk vagy hogyan viselkedjünk?

Figyelt kérdés

3lány barátnőről lenne szó.Óvodás korunk óta jóban vagyunk,középsuliig sűlve főve együtt voltunk.

Aztán én kicsit elmaradoztam tőlük,ők élték a további életüket,bulik.

Ritkán ugyan de találkozgattunk,dumálgattunk.

Tavaly az egyik lány férjhez ment,én szültem a másik lánynak megvolt az első pasi az életében.


A lényege az egésznek hogy ujra szerettük volna épiteni a barátságot,minden jól ment amikor is a szingli lány elkezdte mesélni hogy neki milyen rossz hogy egyedül van,nagyon hiányzik neki egy társ,csak csendben ültünk és hallgattuk.Meglepődtünk mert eddig mindig azt mondta neki igy jó az élete,bulizni,élni.Nagyon megsajnáltuk őt,de mit lehet ilyenkor mondani?sablonszöveggel nem akartam előjönni.Azóta nem találkoztunk,kinosan érzem magam hisz hogy beszélhetnék én a boldogságomról ha ő meg közben szenved.

Te mit tennél ebben a helyzetben?

28N


2011. júl. 12. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos pár nem tudsz neki keresni, de esetleg segíthettek neki azzal, hogy sok közös programot szerveztek, ezáltal lehetősége van ismerkedni. Ha esetleg van olyan egyedülálló férfi akit ismertek, elhívhatjátok egy-egy ilyen alkalomra. Ezen kívül én személy szerint azt ajánlom a barátnődnek, hogy ha van valami olyan hobbi vagy sport amit szeret akkor keressen ahhoz valami egyesületet, szabadidős csoportot. Esetleg ha először nincs kedve elmenni egyedül, akkor tartsatok vele. Az ilyen csoportok hamar befogadnak és könnyen találhat hasonló érdeklődésű párt. Én pont így találtam meg a férjemet! :) Amúgy aranyosak vagytok, hogy segíteni akartok neki! Ez ritkaság a mai világban. Mindenki örül a maga kis gesztenyéjének, a másikkal meg nem foglalkozik. Nekem például egy ilyen barátnő jönne jól, mert az nincs! :)
2011. júl. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pár=párt bocsi
2011. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jár ismerkedni,folyton bulizik,rengeteg fiu ismerőse van,társasági lény.Sokszor volt már reménytelenül szerelmes.Csinos,most még le is fogyott,amugy sem volt csúnya.Nem értem mi baj,28éves egy kapcsolata volt az is 2hónapos.

Párom szerint olyan kisugárzása van hogy taszitja az embereket,erről nem tehet.

Mikor beszélgettünk róla is érdeklődtünk,tehát nem csak arról volt szó hogy velünk mi van,csak igy már nehéz hogy tudjuk ő is arra vágyik ami nekünk adott,de nem tudunk sehogysem segiteni neki.

2011. júl. 12. 13:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne változtass semmin, arról beszélj amiről eddig is.Ha más miatt nem, akkor a ti példátok miatt legalább nem hűl ki belőle a vágy, hogy akarjon családot.A probléma ami miatt nincs pasija, az meg nem rátok tartozik, megoldani ti nem tudjátok.Maradj olyan amilyen, sajnálat nem kell neki.De kérdezhettek többet az ő szokásairól(bulik-milyen volt stb.)ne azt érezze, hogy a "pelenkások"átvették a beszélgetést, és ő felesleges.Amúgy a kisugárzásáról mindenki tehet.Mindenki.Én is tudom, mikor vagyok ijjesztő passzban.A mosolygó nőtől nincs feltűnőbb.tehát neki lehetnek bajai egyébként, esetleg erről beszélhetnétek.Amúgy meg a kifakadás lehet pillanatnyi érzelmi hullám volt, és már el is felejtette, de szerintem ha feltűnően hallgatsz a boldogságodról, azzal sajnálod a legjobban.
2011. júl. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!