Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A tesómat 13 év után most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tesómat 13 év után most hagyta el a felesége. Nagyon ki van borulva, de már sajnos nincs mit tenni a kapcsolatukért. Hogyan segíthetnénk most neki, hogy valamivel elviselhetőbb legyen a fájdalom?

Figyelt kérdés
Nagyon sajnálom, mert ő volt az első szerelme talán ez is volt baj h túl korán összejöttek, na de a lényeg a lényeg hogy szeretnék segíteni neki. De sajnos ő olyan magába fordulós típus..
2010. ápr. 13. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg ha arra van igénye, hagyd békén ha nem szeretne beszélgetni
2010. ápr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy talpra fog állni és hamar fog lelki társat találni magának. Pont ez az a kor, amikor rengeteg nőt hagy el a férje, fiatalabbat keresve. Én tisztelem az olyan nőket/férfiakat, akik mernek lépni, mint hogy leéljenek egy életet boldogtalanul.
2010. ápr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tereld el a figyelmét,kérd segítségét...stb.

Igy kevesebb ideje marad szomorkodni!

2010. ápr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Velem hajszálra így volt. (Első/14 év.)


Megértem, én is beestem magam alá rendesen. Sajnos én egyke vagyok, nem volt tesóm. Barátok segítettek, és szakemberhez is fordultam. (Semmi drog, csak beszélgetés -> pszichológus.)


De azt is megértem, ha nem akar veled beszélgetni erről. Én is nagy szégyenként éltem meg. (Mert korábban "álompár" voltunk, és el nem tudtam volna képzelni ezt a végkifejletet.) Nagyon nehéz feldolgozni és el fog tartani még egy ideig.


Te csak annyit tehetsz, hogy mellette állsz. (Ülsz.) Ha nem akar, nem kell beszélgetnetek. Csak legyél mellette. Ha hagyja, fogd a kezét. Ennyi. És bízz benne! Ettől ő nem lesz kisebb vagy gyengébb; sőt, nagy eséllyel amikor túl lesz rajta, sokkal erősebb, több lesz ettől.

2010. ápr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki kutyát, ha szereti az állatokat. De kicsit, mert sokkal több odafigyelést igényelnek. Az szerintem lekötné a figyelmét.
2010. ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:) Van kutyája, de ebben a helyzetben nem nagyon köti le semmi:(:(
2010. ápr. 17. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!