Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy női megérzés?

Van olyan, hogy női megérzés?

Figyelt kérdés
Volt, hogy megéreztétek a megcsalást, a balesetet?
2011. júl. 15. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Tuti van.

Tavaly nyáron azt álmodtam, hogy fehér ködben állok és valaki fuldoklik.

Aznap este az unokatesóm belefulladt egy tóba. :(:(

(Sajnos vannak ilyen megérzéseim még.)

2011. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első, akkor hallgass rájuk... Sajnálom az unokatesód.


Kérdező, biztos vannak ilyen "jövőbe látások", mint pl. az első válaszolónál, azonban az nem női megérzés, ilyen szerintem férfiaknál is előfordul. A női megérzés, az szerintem onnan jött, hogy ugye, mi nők könnyebben észreveszünk dolgokat, tehát nem csak azt látjuk, ami előttünk van. A legtöbb férfit meg ugye az a bizonyos dolog ott lent vezeti a fél életén keresztül (tisztelet a kivételnek).

2011. júl. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 skarma ***** válasza:
Intuíciója mindenkinek van, csak a nők erre jobban hallgatnak, ezt nevezik női megérzésnek.
2011. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt...sőt olyan is volt h azt is megéreztem mikor a nyuszim meghalt
2011. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pontosan tudtam mikor volt a "párom" egy nővel(mikor talalkozgatnak, mikor beszélgetnek, ilyesmi), s mindig bejött, bevallotta.
2011. júl. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A nők jobban tudják értelmezni a testbeszédet, és több hangszínt képesek felismerni, ergo könnyebben észreveszik, ha valamit eltitkolnak vagy hazudnak.


Nem valami mágikus dolog. Sok nő viszont túlzásokba esik, és mindenhol megcsalást meg egyéb sunnyogást sejt.

2011. júl. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van férfiaknál is, ha odafigyelnek. Egyébként én nőként ezt többször megéreztem, vagyis észrevettem a jeleket. Max. próbáltam nem foglalkozni vele, de mindig kiderült, hogy nem tévedtem.
2011. júl. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ava87 ***** válasza:
Én néha ráfogom bizonyos dolgokra, hogy az "női" megérzés, de valójában nem tudom, hogy annyira női-e, egyszerűen csak megérzek ezt-azt, vagy inkább az is lehet, hogy tudat alatt kikövetkeztetem. De nem, van, amit tényleg megérzek. Csak ez így nem teljesen igaz, én sokszor paráztatom magam, hogy "most biztos ez vagy az történik", aztán nem is történik semmi (én főleg baleseteket szoktam így elképzelni), csak ha mégis történik valami, akkor azt persze megjegyzem, hogy én előre megéreztem. De amikor ez nem jön be, akkor el is felejtem, hogy én azt gondoltam, hogy történni fog valami.
2011. júl. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!