Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben mi lenne a...

Ebben az esetben mi lenne a megfelelő ajándék, amit nem lehet félre érteni?

Figyelt kérdés

Tehát 15 éves vagyok és sajnos sulit kell váltanom...van egy tanárom aki 1 éve tanít, ő a kedvencem és szemmel láthatóan tetszem neki-bár ennek nem igazán örülök-és neki is én vagyok a kedvenc diákja. Minden tanáromtól személyesen szeretnék elbúcsúzni, mivel szeretem őket, mert nagyon jó tanárok. A kedvenc tanáromnak arra gondoltam veszek valami búcsú ajándékot, csak nem tudom hogy mi lenne az amit nem értene félre.

Szerintetek?

Én 15/L Ő 26/F


2011. júl. 16. 00:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ezen töprengesz,hogy neki külön vegyél valamit,nem túl jó jel.Milyen tanár?Ha info tanár 1 megkezdett alma tökéletes lesz neki Apple jelképként:D meg ilyesmi...
2011. júl. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, én nem vennék semmit...
2011. júl. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Valami kis apróságot, ne költs rá sokat.

A tantárgyat amit tanított, azt nem írtad, hogy mit, ahhoz kapcsolódhatna.

2011. júl. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A második válaszoló vagyok. Tuti nem tetszik neked a tanárod?
2011. júl. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
matekot meg kémiát tanít
2011. júl. 16. 00:23
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát...őőő...azt nem mondtam h nem tetszik, mert igen...de nem akarok tőle semmit!!!
2011. júl. 16. 00:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem adnék neki semmit,de ha mindenképp akarsz valamit akkor keress valamilyen dolgot (pl. váza,bögre,képkeret stb.) amire az van ráírva hogy "A legjobb tanárnak" vagy "A világ legjobb tanárának",esetleg hasonló feliratokat.

Nem hiszem hogy "úgy" tetszenél neki ha csak nem pedofil,szerintem csak egyszerűen jó fejnek tart és nyilván látja rajtad hogy te odáig vagy érte.

Én a helyedben az összes tanáromnak vennék egy szál virágot.

2011. júl. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát az ilyen "legjobb ..." ajándéktárgyakat én elég bénának találom... a szál virág jó.

Ha nem pasi lenne, akkor pl. kémcső alakú váza lehetne nyerő, virággal :)


vagyis, ahogy írták korábban, ha valami matekos-kémiás ötletet tudsz beleszőni, akkor az már nem olyan félreérthetős.

2011. júl. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Á Ő tuti nem látja rajtam, én jól leplezem, ellentétben vele aki egész órán bámul.

Köszönöm az ötleteket!

Várom a többit is, ha van kedvetek segíteni! :)

2011. júl. 16. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!