Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyáknapjára mi lenne a...

Anyáknapjára mi lenne a megfelelő ajándék?

Figyelt kérdés

Igazából jellemeznem kéne anyukám személyiségét, stílusát, de az nagyon hosszú lenne. Ezért itt van néhány olyan dolog, amit szeret: a családját, a barátait, a két benti kiskutyánkat, a két kinti nagy kutyánkat, a gyorsulási motorokat, a Forma1et, a hangos zenét.

Mi lenne a legmegfelelőbb és tiszteletreméltó ajándék a számára?

Valami olyasmi ötlet kellene, ami nem drága... És nem is túl flancos, vagy csicsás, giccses.

Olyan ötletek is jöhetnek, amit én tudnék neki elkészíteni.

Ja és anyukám 42 éves.

Köszi előre is. Üdv.


2010. ápr. 25. 03:58
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem, mivel említetted, hogy a család barátok, stb. fontosak számára, a legjobb lenne, ha összeállítanál egy fotóalbumot. Veszel valami szép albumot, és előkeresel néhány régi képet. Ez nem is drága, nem is giccses, és ötletes is. Anyukád biztosan örülne neki. :)
2010. ápr. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

No, most le fogtok pontozni, de én azt szoktam meg, hogy anyák napjára mindig virágot adtunk anyukámnak, méghozzá csak és kizárólag saját szedésű, friss orgonát.


Azóta én is anya lettem és én is alig várom, hogy minden anyák napján a fiam és a férjem elmenjen bringával és egy hatalmas csokor illatos orgonával térjen haza. Hiába virágzik már mindenhol, direkt megvárom az anyák napját, így ez a virág a mi számunkra az anyák napját jelenti. 40/N

2010. ápr. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válasz nekem nagyon tetszik, mert ugye az anyák napja a szeretetről, az anyák tiszteletéről, becsületéről szól. Nem a pénzről. Már nekem is van egy lányom és az anyukámnak idén egy videót állítottunk össze nagyon szép zenével, idézetekkel, képekkel. A lányom csinálja a cd borítóját. Na és orgonát adunk Neki mellé. :)
2010. ápr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
virág
2010. ápr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!